13 вересня почути та побачити справжнє сховище аварійно-рятувальної техніки пощастило вінницьким школярам. Бійці аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС запросили до себе завзятих знавців з предмету безпеки життєдіяльності.

Школярі мали нагоду ознайомитися із історією становлення служби порятунку, із технікою та обладнанням, яке раніше використовувалося для гасіння пожеж, а також із змінами, які сталися у системі пожежної охорони.

У аварійно-рятувальному загоні спецпризначення дітей познайомили із сучасним пожежно-рятувальним обладнанням та спеціальною пожежною та інженерною технікою. Юнаки й дівчата поспілкуватися із бійцями, які заступають на цілодобове чергування та виїжджають на ліквідацію надзвичайних подій.

Крім того, в рамках екскурсії, молоде покоління познайомили із особовим складом групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Рятувальники розповіли гостям про свої основні завдання. В ході розмови сапери поспілкувалися із дітьми про вибухонебезпечні предмети, продемонстрували макети боєприпасів, які найчастіше знаходять, а також нагадали основні правила безпечної поведінки у разі виявлення підозрілих предметів. Не обійшлася зустріч і без традиційної примірки сучасного піротехнічного спорядження, однак охочих одягти на себе справжній бронежилет та каску через їх вагу виявилось не дуже багато.

Вінницькі рятувальники демонстрували спецтехніку та розповіли про свою роботу старшокласникам

Наостанок діти мали нагоду роздивитися наявну важку інженерну техніку, яка знаходиться на озброєнні вінницьких бійців АРЗ СП, ознайомитися з її технічними характеристиками, та дізнатися у яких випадках вона залучається.

На завершення зустрічі учні приємно вразили всіх присутніх бурхливими оплесками, які адресували рятувальникам напередодні їхнього професійного свята за їхню цікаву та водночас небезпечну роботу.Переглядів: 1921
Поширень: 0