Протягом останніх трьох діб у Вінниці середньодобова температура повітря становить нижче +80С. Тому 10 жовтня виконком міської ради ухвалив рішення «Про початок опалювального сезону 2016-2017рр». Першочергово тепло буде подаватись у дитячі садочки, школи та лікарні. Опалення включатиметься відповідно до заявок керівників цих закладів. У помешканнях вінничан тепло почне з’являтись з вівторка, 11 жовтня.

Загалом станом на ранок понеділка, 10 жовтня, подали заявки 29 закладів соціальної сфери. Тож вже сьогодні в цих установах розпочнеться подача тепла. На сьогоднішній день опалення вже з’явилось в Центрі матері та дитини, ДНЗ №24, №39 та №1, лікарні ім. Пирогова 3, Міській клінічній лікарні №3 та у Вінницькій дитячій художній школі. Підключають до тепла й інші заклади соціальної сфери. А з завтрашнього дня системи опалення розпочнуть запускати в багатоповерхових будинках.

«Ми на вихідних продовжували моніторити температуру повітря, і отримали показники, які є підставою для того, щоб виконком міської ради ухвалив рішення про початок опалювального сезону, - розповів директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко. – В закладах освіти та лікарнях вже розпочалась подача тепла. Далі почнемо запускати тепло і в багатоквартирні будинки».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2009 №630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води та водовідведення» опалювальний сезон розпочинається тоді, коли впродовж трьох діб середня температура зовнішнього повітря становить не більше +80С. За нормативами з моменту початку опалювального сезону теплопостачальні організації мають впродовж 14 днів налагодити стабільну подачу тепла в помешканнях громадян.

Як ми повідомляли раніше, з 10 жовтня у Вінницькій області стартує опалювальний сезонПереглядів: 3473
Поширень: 0