Під час практичної частини навчань бійці Служби порятунку продемонстрували оточуючим основні способи надання допомоги людині, яка провалилася під кригу.

За тим, як на практиці рятують із крижаної води «потерпілого» спостерігали курсанти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, рибалки, які у цей час були на риболовлі, а також пересічні вінничани.

Вінницькі рятувальники провели показові навчання з порятунку людині, яка провалилась під лід

Згідно з планом показових навчань спочатку рятувальники допомагали людині, яка провалилася під кригу. Для цього водолази Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області використовували спеціальне обладнання, серед яких рятувальне коло, кінець Александрова, пристрій для порятунку людей на воді «соломинка», а також підручні засоби. Зазвичай саме ними можнуть скористатись люди, які стали випадковими свідками потрапляння людини під лід. У свою чергу, лікарі Служби «101» на практиці продемонстрували, як правильно та швидко потрібно надавати першу медичну допомогу людині, що стала жертвою власної безпечності, а також дали кваліфіковані поради, як уникнути взимку переохолодження та обморожень.

Вінницькі рятувальники провели показові навчання з порятунку людині, яка провалилась під лід

Загалом до показових навчань від ГУ ДСНС Вінницької області було залучено 10 рятувальників.

Вінницькі рятувальники провели показові навчання з порятунку людині, яка провалилась під лідПереглядів: 2472
Поширень: 0