Міському палаці мистецтв в цьому році продовжились ремонтні роботи, які спрямовані на підвищення енергоефективності. Серед іншого, було відремонтовано та утеплено покрівлю над спортивною залою. Також зроблено ремонт приміщень спортивної та танцювальної зал, де відремонтовано систему теплопостачання та підлогу.

Останніми роками у вінницьких закладах культури були виконані чималі об’єми ремонтних робіт, акцент робився на підвищенні енергоефективності. В установах цієї галузі замінювали вікна, утеплювали дахи, фасади, встановлювали енергозберігаючі лампи, модернізували систему опалення тощо

В цьому році у Міському палаці мистецтв утеплено покрівлю над спортивним залом та виконано ряд ремонтних робіт

Щороку певний обсяг робіт проводиться і в Міському палаці мистецтв. У 2016 році тут відремонтовано глядацьку залу з утепленням даху та стіни. Також замінено у залі всі крісла (560 штук), відремонтовано балкон та дві сходові клітини.

В цьому році у Міському палаці мистецтв утеплено покрівлю над спортивним залом та виконано ряд ремонтних робіт

Продовжились ремонтні роботи в приміщенні Міського палацу мистецтв й цього року. «У закладі зроблено капітальний ремонт з утепленням покрівлі над спортивним залом. Відремонтовано приміщення спортивної зали, тут замінено освітлення на нові світлодіодні прилади, що дає майже в чотири рази економію електричної енергії. Також в спортивній залі проведено капітальний ремонт системи опалення. Зроблено в цьому році й капітальний ремонт підлоги танцювальної зали та замінено опалювальні прилади», – розповів заступник Міського палацу мистецтв Віктор Шемет.

Довідка

Вінницький міський Палац мистецтв є комплексним багатопрофільним закладом культури міста, який спрямований на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, забезпечення потреби у творчій самореалізації, організації змістовного дозвілля населення міста. З переліком гуртків палацу можна познайомитись за посиланням. Адреса: вул.Стрілецька 44. Телефон: (0432) 27-66-84.Переглядів: 1639
Поширень: 0