Сьогодні вночі розшукали 13-річну дівчинку, яка після конфлікту з батьками не повернулась додому. Небайдужі громадяни повідомили в поліцію про дитину, яку побачили серед ночі у під’їзді вінницької багатоповерхівки.

2 листопада близько 13 години до працівників поліції звернувся директор Соснинської школи, який повідомив, що після перерви на урок не повернулась 13-річна учениця.

Відразу після отримання повідомлення про зникнення дитини по тривозі був піднятий особовий склад літинської поліції. На встановлення місцезнаходження дитини орієнтували усі підрозділи вінницької поліції. До пошуків школярки приєднались рятувальники.

О третій годині ночі дитину знайшли в місті Вінниці. До поліції зателефонували жителі однієї з багатоповерхівок і повідомили про дитину в під’їзді по вулиці Хмельницьке шосе. За вказаною адресою відразу виїхала поліція. Спілкуючись з поліцейськими, дівчинка розповіла, що не хотіла повертатись додому, оскільки посварилась з батьками.

Доїхавши на маршрутці до обласного центру, вона вирішила погуляти містом. Після того, як розпочався дощ, сховалась в під’їзді багатоповерхівки.

Поліцейські ювенальної превенції провели з батьками та дитиною роз’яснювальну роботу з метою запобігання таким випадкам у майбутньому.Переглядів: 2202
Поширень: 0