Сергій Моргунов: «У Вінниці за підсумками року буде 30 утеплених закладів освіти»

У Вінниці продовжують модернізувати заклади освіти. З першого вересня учні школи №10, що по вул. Андрія Первозванного прийдуть у повністю утеплений заклад. Наразі роботи уже виконані на 95%. Сьогодні, шостого серпня, міський голова Сергій Моргунов проінспектував заклад, поспілкувався з робітниками та колективом освітнього закладу.

Масштабні роботи у закладі розпочалися в жовтні минулого року. За цей час тут замінили усі вікна, утеплили фасад, замінили покрівлю, відновили гідроізоляцію фундаменту, зробили вимощення навколо будівлі. Також відновили 14 ґанків та облаштували над ними навіси та провели ряд інших важливих робіт. Наразі проводяться завершальні роботи.

Сергій Моргунов: «У Вінниці за підсумками року буде 30 утеплених закладів освіти»

«Сама будівля школи була не стара за роком забудови, але вона була настільки неякісно зроблена – особливо блоки в молодшій школі. Був плоский дах і це теж було проблемою, ми постійного його ремонтували, але цього на довго не вистачало, кругом затікало. По термомодернізації наша школа вийшла найдорожча у місті. Ми дуже хотіли, щоб у нашому закладі щось зробили, у нас велике приміщення, багато дітей, і хотілося, щоб їм тут було комфортно. Я вдячна міському голові Сергію Моргунову і міській раді за те, що нас почули. Нам пощастило з підрядником, він все добросовісно робив і контролював увесь процес», - розповіла директорка ЗОШ І-ІІІ ступеня №10 Світлана Куца.

Сергій Моргунов: «У Вінниці за підсумками року буде 30 утеплених закладів освіти»

Директорка закладу зазначила, що змінами у закладі задоволені не тільки колектив,  а й батьки дітей, яких тут навчаються. Школу відвідують 1300 учнів, створені інклюзивні класи.  Світлана Куца також зазначила, що на одній зі стін школи з’явиться великий мурал із зображенням сови як символу мудрості.

Директорка департаменту освіти Оксана Яценко під час відвідування об’єкту розповіла, що заклад був побудований у 1970-х роках в рекордні строки. Менш ніж за рік об’єкт здали в експлуатацію, тому й не дивно, що школа була найхолоднішою серед усіх навчальних закладів міста та мала ряд інших конструктивних недоліків.

«Зараз ми бачимо зовсім іншу школу – сучасну, утеплену, вибраний гарний колір фасаду. Дах покрили ПВХ-мембраною, яка служить понад 60 років і витримує дуже великі градуси - як морозу так і спеки. Загалом школа стала окрасою цього мікрорайону», - зазначила Оксана Яценко.

Сергій Моргунов: «У Вінниці за підсумками року буде 30 утеплених закладів освіти»

Під час інспектування навчального закладу очільник міста зазначив, що міська влада має докласти максимум зусиль, щоб створити умови для якісної освіти. Це залежить від педагогічного колективу, співпраці з батьками, а саме головне – врахування думки дітей, додав Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов: «У Вінниці за підсумками року буде 30 утеплених закладів освіти»

«Наше завдання – створити відповідні умови, навіть з точки зору температурного режиму у літній та зимовий період, це теж складова якісного навчального процесу.  Якщо говорити про термомодернізацію, то ми достатньо багато зробили за останні чотири роки і багато допомагав Уряд Гройсмана в частині підтримки від Фонду регіонального розвитку. Ми на цей рік будемо мати фактично 30 закладів, і це не тільки заклади середньої освіти, а й дитячі садочки. Якщо говорити про «Стратегію 3.0», то питання освіти – пріоритет №1. Ми будемо продовжувати не лише модернізацію самих шкіл, а й працюватимемо над забезпеченням матеріально-технічної бази: і в рамках Нової української школи, і щодо створення спортивних ядер для занять фізкультурою та спортом. Це достатньо кропітка і важлива робота для наших дітей та їх майбутнього», - сказав міський голова Сергій МоргуновПереглядів: 3306
Поширень: 0