Сергій Борзов: Оратівська школа, збудована у рамках «Великого будівництва», повністю готова до нового навчального року

Під час робочої поїздки до Оратівського району, сьогодні, 26 серпня, голова облдержадміністрації Сергій Борзов відвідав опорну загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів (початкова школа) селища Оратів, де завершено капітальний ремонт будівлі із впровадженням енергозберігаючих технологій.

Як відомо, це приміщення бувшого житлового будинку поміщика Вороновича. Маєток побудований у 1892 році в класичному стилі, є архітектурною пам’яткою XIX століття.

Очільник області поспілкувався із керівництвом навчального закладу та оцінив підготовку шкільного приміщення до нового навчального року.

«Оратівська школа побудована у рамках проєкту Президента України «Велике будівництво». Так, з Державного фонду регіонального розвитку України було виділено 3,5 млн грн, а Оратівська селищна рада надала 1,3 млн грн для цього об’єкта. Можу з впевненістю сказати, що на сьогодні приміщення повністю готове до початку нового навчального року», - зауважив Сергій Борзов.

Сергій Борзов: Оратівська школа, збудована у рамках «Великого будівництва», повністю готова до нового навчального року

Важливо, що при виконанні робіт капітального ремонту будівлі, вдалось зекономити кошти в розмірі 195,99 тис. грн., які громада вирішила спрямувати на забезпечення потреб осіб з інвалідністю. Адже, інклюзивність, залучення всіх дітей, без винятку, до освітнього процесу – це важливе завдання, якому приділяється значна увага.

Будівельні роботи виконані якісно та згідно з графіком, у відповідності до вимог інклюзивності та використання енергозберігаючих технологій.

Сергій Борзов: Оратівська школа, збудована у рамках «Великого будівництва», повністю готова до нового навчального року

Тож у новому навчальному році на школярів та дошкільнят Оратова чекає оновлений навчальний заклад на 226 учнівських місць.

Ідея створення на базі опорної Оратівської школи сучасного комплексу виховання та навчання дітей є перспективною для селища вже тому, що Оратівська школа, дошкільний начальний заклад, дитяча музична школа розташовані поряд, у мальовничому місці селища – парку культури та відпочинку, де поруч ігрові та спортивні майданчики, пішохідні доріжки, літній театр. Таке сусідство дало можливість створити своєрідний комплекс закладів, що займаються інтелектуальним, духовним, культурним та фізичним розвитком дитини.Переглядів: 2133
Поширень: 1