Виміняли на папірці:  розшукують шахрайок, які привласнили 130 тис.грн. старенького подружжя

Поліція розшукує шахрайок, які 1 жовтня, представившись соціальними працівницями, заволоділи заощадженнями літнього подружжя. Під приводом грошової реформи зловмисниці «обміняли» 130 тисяч гривень пенсіонерів на папірці.

Як розповів начальник Вінницького районного відділення поліції Віталій Ярмолюк, до поліції звернулась 83-річна жителька села Вінницькі Хутори з повідомленням про те, що стала жертвою обману двох жінок. 1 жовтня до неї на подвір’я прийшли незнайомки та розповіли, що в рамках грошової реформи необхідно обміняти грошові купюри, які вилучаються з обігу, на нові. «Соцпрацівниці» говорили впевнено та переконливо, до того ж пообіцяли подружжю по 500 гривень державної допомоги. Коли літня жінка віддала їм усі свої заощадження, зловмисниці передали їй заклеєний конверт начебто з еквівалентною сумою новими купюрами та пішли з дому.

За годину пенсіонерка розпакувала конверт та виявила замість грошей папірці. Наразі поліція встановлює зловмисниць віком 25-30 років, причетних до цього злочину. Слідством розпочато досудове розслідування за ч.2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), за що передбачено до трьох років позбавлення волі.

Шановні громадяни, будьте уважні та обережні! Уникайте спілкування з незнайомими чи малознайомим людьми, які пропонують сумнівну допомогу. Переконайтесь у правдивості їхніх слів, зателефонувавши до рідних, знайомих сусідів чи свого дільничного офіцера, вимагайте надати документ, що засвідчує їхню особу. Пам’ятайте, вберегтися від шахраїв допоможе лише власна пильність і обережність.

Якщо Ви чи Ваші рідні стали жертвами подібних злочинів, негайно звертайтеся до найближчого відділення поліції міліції або телефонуйте за номером 102.Переглядів: 1631
Поширень: 0