В Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся День відкритих дверей

У першу суботу листопада у Стусівському універстеті пройшов традиційний захід - знайомство вишу з абітурієнтами. Відчиняючи двері у цей день, Університет радо зустрічав майбутніх студентів, які могли зазирнути у власне майбутнє, побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої університетської родини!

Зібравшись у фойє діти та їхні батьки мали можливість заповнити анкети абітурієнтів, щоб бути на зв’язку з Університетом та оперативно дізнаватися актуальну інформацію, що стосуватиметься вступної кампанії.  Далі батьки зустрілися з ректором, проректорами та деканами факультетів. Ректор Стусівського університету розповів про головні переваги вишу та його особливості: єдиний класичний університет на Поділлі, лідер серед закладів вищої освіти в Центральному регіоні, широка мапа міжнародної співпраці – 30 закордонних вишів Європи та США.

В Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся День відкритих дверей

Тетяна Нагорняк  - проректор із навчально-наукової роботи, стратегічного розвитку та інновацій розповіла більш детально про 8 факультетів: біологічний, економічний, історичний, , філологічний, юридичний, фізико-технічний, факультет математики та ІТ, факультет іноземних мов та навчально-науковий інститут хімії. Також батьки мали нагоду дізнатися про особливості здачі ЗНО у 2019 році від директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти - Геннадія Кузьменка. 

В Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся День відкритих дверей

Поки батьки спілкувалися із ректором, проректорами та деканами, абітурієнти знайомилися із студентами Стусівського університету, які підготували для них безліч сюрпризів. Факультети та навчально-науковий інститут представляли на своїх локаціях захоплюючі інтерактиви. Гості могли попрацювати у криміналістичній лабораторії, стати учасником хімічних експериментів, погодувати та взяти до рук гігантських мадагаскарських тарганів, сфотографуватися із мімами або у костюмі мушкетерів. Протягом заходу абітурієнти та їхні батьки брали участь у вікторині про університет та отримували призи за правильні відповіді.

В Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся День відкритих дверей

Зустріч із абітурієнтами та їхніми батьками відбулася у символічний для Університету день саме 3 листопада, чотири роки тому, ЗВО переїхав до Вінниці і розпочав навчального процес на Подільській землі.

Сьогодні Донецький національний Університет продовжує збільшувати матеріально-технічну базу, яка дозволяє на сьогодні здійснювати освітній процес і наукову діяльність та якісно покращує професорсько-викладацький склад. Протягом 4-х років перебування на Поділлі, Стусівський впевнено відновив втрачені через переїзд позиції в національних і міжнародних рейтингах, стабільно посідає лідерські позиції серед локальних конкурентів.

ДонНУ імені Василя Стуса вдалося створити безпрецедентну для регіону мережу партнерства і нову якість відносин між вищою школою, владою і громадою задля реалізації спільних соціально корисних проектів і справ.

В Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся День відкритих дверей

Сьогодні усі можливості, перспективи та якісний освітній процес Донецький національний університет пропонує абітурієнтам. Безумовно, важливим є вибір фаху, який допоможе реалізувати потенціал дитини, але ще важливішим є вибір тих, хто навчатиме, спрямовуватиме та допомагатиме стати справжнім професіоналом своєї справи.Переглядів: 3176
Поширень: 0