Святий Миколай завітав до вихованців дитячого будинку «Малятко»

В очікуванні подарунків та чудес діти напередодні свята звертаються до Святого Миколая з побажаннями та молитвами. Це улюблений день для всіх дітлахів, а особливо для маленьких вихованців Вінницького спеціалізованого будинку дитини «Малятко»,  що радо зустрічають своїх гостей і давніх друзів.

Сьогодні актова зала закладу  ледь вміщала всіх охочих поділитися з малечою своїм бажанням допомогти. Вже традиційно свої подарунки привезли до дитбудинку шефи з ГУ ДФС у Вінницькій області. Керівник відомства Руслан Осмоловський постійно цікавиться нагальними потребами вихованців «Малятка». Тож цього разу разом з вітальними смаколиками податківці привезли продукти, засоби гігієни та електроприлади для кабінетів реабілітації.

Святий Миколай завітав до вихованців дитячого будинку «Малятко»

Жоден присутній не залишився байдужим до святкових виступів діток, які вони разом з вихователями з любов’ю підготували для гостей. Малюки розповідали віршики, танцювали та співали пісні, а ще зверталися з молитвою до Святого Миколая, в якого щиро просили щастя і добра для малих і дорослих та всієї України.Переглядів: 4314
Поширень: 1