Вінничани можуть користуватися послугами «муніципальної няні»

Цього року в Україні запрацював проект «муніципальна няня», в рамках якого батькам почнуть відшкодовувати послугу з догляду за дитиною до трьох років. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року.

Проектом передбачено відшкодування частини коштів за послуги «муніципальної няні». А саме 1626 гривень, які надаватиме держава (розмір прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років з 1 січня 2019 року). Виплата здійснюватиметься щомісяця. 

«Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року №68 затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Право на отримання нової державної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є  батьками (усиновлювачами), опікунами дитини віком до трьох років і на законних підставах проживають на території  України. Для отримання компенсації варто укласти договір з нянею», - пояснила директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова

Бажаючим скористатися послугою «муніципальна няня» варто звернутися до Прозорих офісів міста, що по вул. Космонавтів, 30 та вул. Брацлавській, 85. 

Необхідно надати ряд документів: заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»; копію договору між отримувачем послуги та «муніципальною нянею»; документи що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги з догляду за дитиною (може бути: чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку); копія свідоцтва про народження дитини; копія паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальна няня»; документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку заявника; рішення про встановлення опіки (у разі наявності); заяву із зазначенням рахунка, відкритого у банківській установі на ім’я заявника. 

Виплата компенсації здійснюється щомісяця за умови подання заявником до 5 числа місяця в управління соціального захисту населення підтверджуючих документів про витрати на оплату послуги з догляду за дитиною «муніципальній няні».Переглядів: 4756
Поширень: 0