У Вінниці підписали договір про співпрацю із міжнародним благодійним фондом «FOUR PAWS International» та ТОВ «Чотири лапи Україна»

Днями відбулася робоча зустріч представників департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради з одним із керівників міжнародного благодійного фонду «FOUR PAWS International» Джеймсом Пірней та директором міжнародної організації ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександрою Лісчишиною.  Під час зустрічі було підписано договір про співпрацю.

В рамках цього договору відбудеться реалізація пілотного проекту – Програми підвищення рівня адопції (прилаштування) тварин з муніципального притулку. В рамках цієї роботи тварин будуть готувати до передачі новим власникам та навчати персонал притулку.

Також планується вдосконалення інфраструктури притулку, розробка та впровадження найкращих практик адопції. 

Відзначимо, що 17 жовтня, минулого року у міській раді був підписаний Меморандум про співробітництво між виконавчим комітетом Вінницької міської ради, неприбутковим благодійним фондом FOUR PAWS International та ТОВ «Чотири лапи Україна». Він направлений на реалізацію Програми регулювання чисельності тварин гуманними методами в м. Вінниці 2016-2020 рр. 

Команда експертів «FOUR PAWS International» провела оцінювання Вінницького муніципального притулку, з використанням спеціально розробленого Протоколу для пілотної програми підвищення адопції в притулках. 

Мета оцінювання - підвищення добробуту тварин у притулку, збільшення поточного рівня адопції та пошуку відповідальних власників для тварин. За результатом проведених заходів, були підготовлені пропозиції, щодо подальшої співпраці та рекомендації для підвищення рівня адопції тварин у Вінниці.

Довідка:

Міжнародний благодійний фонд «FOUR PAWS International» (Чотири лапи) - це міжнародна благодійна організація з захисту тварин зі штаб-квартирою у Відні, Австрія, та офісами в 11 країнах на 3 континентах. Організація заснована Хейлі Дунглером у 1988 році, прагне допомогти тваринам у біді. Серед напрямків роботи - стерилізація, вакцинація тварин.Переглядів: 4347
Поширень: 0