Сплатіть за послуги, спожиті в травні, вчасно!

11 червня вінничани почали отримувати платіжки за комунальні послуги, спожиті в травні.

Крім поточних нарахувань, на рахунках споживачів є досі несплачені борги, які не зменшуються, а з місяця в місяць лише накопичуються!

Тема заборгованості споживачів перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» така ж спекотна, як і погода за вікном. Станом на початок червня борг за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання становить понад 100 мільйонів гривень (не враховуючи нарахування за травень).

Щодо нарахувань за травень: до КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» почали надходити питання від споживачів щодо нарахувань за послугу з централізованого опалення, які є в платіжках. Нарахування, які Ви бачите у платіжці, - це сплата за умовно-постійну частину тарифу на послугу з централізованого опалення.

Нагадуємо, що на підприємстві діє двоставковий тариф. Умовно-постійна частина тарифу нараховується щомісяця (і в опалювальний, і в міжопалювальний період).

Подробиці про двоставковий тариф у новині за посиланням.

На КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" введено в дію порядок розрахунків за централізоване опалення за двоставковим тарифом з 2009 року (відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 27.11.2008р. №2852).

Особливо звертаємося до споживачів, які раніше (до 1.08.2019 р.) отримували послугу від ДП "Теплокомуненерго Маяк" (це переважно м-н Вишенька, Слов'янка)! Раніше, коли були споживачами ДП "Теплокомуненерго Маяк", Ви розраховувалися за послугу з централізованого опалення по одноставковому тарифу, відповідно сплачуючи більше в опалювальний період.

А в КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" діє двоставковий тариф. І оскільки з 1.08.2018 р. колишні споживачі ДП "Теплокомуненерго Маяк" є споживачами КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго", то сплачують, відповідно, по такому тарифу, який діє на КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго". 

Ще інформація для субсидіантів, які раніше підписували додаткову угоду на сплату умовно-постійної частини тарифу за міжопалювальний період протягом опалювального! Ті, хто отримували субсидію, раніше мали змогу підписувати додаткову угоду, щоб в опалювальний період платити більше (з урахуванням умовно-постійної частини тарифу за місяці міжопалювального періоду) і лише у такому випадку не було нарахувань у міжопалювальний період.

Але згідно з рішенням Вінницької міської ради від 24.01.2019 №148 термін дії додаткових угод між споживачами та КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" діяли лише до 31.12.2018 р. включно. Саме тому додаткові угоди були закриті.

Абонентська плата за 1м квадратний опалювальної площі в місяць нараховується впродовж року всім без винятку споживачам. Тож нагадуємо всім споживачам! Нарахування за травень, які отримали споживачі цього місяця, необхідно сплатити відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630 до 20 червня.

Нагадуємо про варіанти оплати за комунальні послуги:

  • через сайт pay.vn.ua (онлайн, не виходячи з дому);
  • у касах управляючих компаній (у минулому - ЖЕКи);
  • у касах прозорих офісах міста;
  • у відділенні будь-якого банку (комісію визначає кожен банк самостійно);
  • через Приват24 або термінали банку.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відповідально ставиться до своїх обов’язків. Навіть попри таку заборгованість підприємство проводить підготовку до наступного опалювального сезону.

Закликаємо - будьте відповідальними споживачами! Збережіть Ваш гаманець від санкцій – сплачуйте за спожиті послуги до 20 числа щомісяця!Переглядів: 3305
Поширень: 0