На Вінниччині  в  вантажівці однієї з поштових служб виявили більше 8 тисяч фальсифікованого алкоголю

Прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України за фактом незаконного збуту фальсифікованих алкогольних напоїв.

Проведення досудового розслідування доручено здійснювати Головному управлінню Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

Так, оперативниками УЗЕ у Вінницькій області та ГУ ДФС області в ході проведення спільних оперативних заходів, установлено автомобіль однієї із поштових служб на якому під видом посилок здійснювалось транспортування фальсифікованих алкогольних напоїв.

На Вінниччині  в  вантажівці однієї з поштових служб виявили більше 8 тисяч фальсифікованого алкоголю

Після зупинки автомобіля, вжитими спільними заходами прокуратури Вінницької області та слідчого управління ГУ ДФС у Вінницькій області, проведено невідкладний обшук вантажного автомобіля "Рено", в ході якого виявлено та вилучено понад 8100 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв відомих світових брендів орієнтовною вартістю майже мільйон гривень.

Наразі, за погодженням з прокуратурою області, до суду скеровано клопотання про накладення арешту на транспортний засіб та майно, призначаються експертизи.

Досудове розслідування триває.Переглядів: 3519
Поширень: 11