За два дні на Вінниччині вилучено більше 8 тисяч літрів фальшивих алкогольних напоїв та 128 тисяч пачок цигарок

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області в ході проведення загальнодержавної операції «Акциз-2019» викрито два поспіль факти незаконного обігу підакцизних товарів.

Так, на під’їзді до Вінниці працівники податкової міліції спільно зі співробітниками Національної поліції під процесуальним керівництвом Прокуратури області зупинили вантажівку із напівпричепом, що перевозила партію алкогольних напоїв з явними ознаками підробки в упаковках типу «bag-in-box» та в скляній тарі під виглядом відомих торгових марок.

Встановлено, що незаконна продукція реалізовувалася через інтернет-мережу і транспортувалася з допомогою служби кур’єрської доставки. Нелегальний товар, транспортний засіб, яким здійснювалося перевезення, а також супровідна документація вилучені до прийняття законного рішення. За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. На вилучені товари накладено арешт.

За два дні на Вінниччині вилучено більше 8 тисяч літрів фальшивих алкогольних напоїв та 128 тисяч пачок цигарок

Наступного дня співробітниками податкової міліції в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України проведено слідчі дії у домоволодіннях, гаражних та складських приміщеннях в райцентрі на Вінниччині. В ході проведених заходів виявлено незаконне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Крім вилучених рідини з характерним запахом спирту та готової продукції, а також знаряддя для її виготовлення, податківці виявили понад 128 тисяч пачок тютюнової продукції без марок акцизного податку встановленого в Україні зразка та з явними ознаками підробки. Уся незаконна продукція вилучена. На даний час вирішується питання про накладення арешту.

Загалом із початку року працівниками податкової міліції ГУ ДФС у області з незаконного обігу вилучено товарів на суму 17,4 млн. грн., викрито та припинено діяльність 3 підпільних виробництв алкогольної продукції. Зареєстровано 10 кримінальних проваджень за фактом незаконного виробництва та обігу товарів підакцизної групи
 Переглядів: 2816
Поширень: 1