Цього року Вінниця утримала лідерські позиції в Рейтингу інвестиційної прозорості міст

Вінниця покращила свій показник в Рейтингу інвестиційної прозорості міст, отримавши 18 балів проти 12-ти у 2018 році. Це найкращий показник у рейтингу, і він свідчить про те, що наше місто залишається найбільш прозорим в Україні для ведення інвестиційної діяльності. Першу сходинку рейтингу Вінниця розділила зі Львовом. 

Починаючи із 2018 року Програма «Transparent Cities/Прозорі міста» вимірює прозорість інвестиційного сектору 100 найбільших за чисельністю населення міст України. Методологія рейтингу інвестиційної прозорості була розроблена Трансперенсі Інтернешнл Україна із залученням бізнес-асоціацій, проектів міжнародної технічної допомоги та фінансовими організаціями. Про рівень прозорості свідчить сума балів за 17 ключовими індикаторами (максимально – 20 балів). Цього року дослідження проводились вдруге.

Серед оцінюваних показників, зокрема, перевіряли наявність антикорупційних програм, інформацію щодо проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інвестиційного паспорту міста тощо.

«Вінниця наразі є найбільш ймовірним лідером інвестиційної прозорості у новому Рейтингу прозорості міст. Міська рада задекларувала свою відданість найкращим стандартам прозорості політики, що стосуються залучення інвестицій, та навіть розмістила повідомлення про досягнення міста в Рейтингу інвестиційної прозорості в окремому розділі сайту», - зазначено в звіті Трансперенсі Інтернешнл Україна.

Інвестиційна прозорість підвищує шанси міст залучити нових інвесторів, а бізнес отримує сигнал про надійність локального партнера. Відтак місто отримує нові робочі місця, підвищується комфорт і добробут міста.

«За дорученням Вінницького міського голови Сергія Моргунова виконавчі органи міської ради детально опрацювали звіт по показниках минулорічного Рейтингу і виконали раніше надані рекомендації. Саме тому Вінниця знову отримала найвищий бал у дослідженні прозорості інвестиційного сектору на всеукраїнському рівні. Команда міської ради та наш департамент ставить перед собою цілі – створити максимально якісні умови для інвесторів. Відкритість та прозорість лише сприяють цьому», - каже директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Віталій Погосян.  

З деталями дослідження можна познайомитись тут.Переглядів: 1716
Поширень: 0