С.Моргунов щодо ситуації навколо боргів «Облводоканалу»: «Брати у заручники 400-тисячну Вінницю безвідповідально»

На своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук Вінницький міьский голова Сергій Моргунов висловив свою позицію щодо боргів обласного "Водоканалу".

"В засобах масової інформації прочитав про прес-конференцію щодо ультиматуму АТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця» по боргах обласного «Водоканалу». І, м’яко кажучи, дивує, що я про це дізнаюсь через мас-медіа.

Мав розмову з головою Вінницької ОДА Владиславом Скальським – визначили спільно шляхи вирішення проблеми.

Моя позиція наступна – брати у заручники 400-тисячну Вінницю безвідповідально. Міська влада ці борги не створювала. Але ми вже йдемо назустріч – на початку жовтня місто виділило 11 мільйонів гривень. Далі ми готові розглядати варіанти остаточного вирішення проблеми.

Втім, одним розчерком пера за ніч виділити мільйонні кошти, як вимагає енергетичний монополіст – неможливо. Гроші громади розподіляє сесія міської ради. І на найближчу сесію, 1 листопада, я готовий винести питання про виділення чергового траншу у 5 млн грн на погашення боргів облводоканалу перед АТ «Вінницяобленерго». Відповідно, за кілька днів гроші будуть на рахунках енергетиків. Ще стільки ж місто виділить наприкінці листопада.

Але безкінечно закривати проблему обласного підприємства за гроші містян – неправильно, потрібно вирішити питання передачі облводоканалу в комунальну власність територіальної громади міста.

До речі, мене дивує пасивна позиція самого обласного водоканалу", - написав С.Моргунов.Переглядів: 2678
Поширень: 0