Вінницькі школярі залишаються на вимушених канікулах ще тиждень

Сьогодні, 7 лютого, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення продовжити вимушені канікули для школярів. Оскільки серед дітей фіксується перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на ГРВІ та грип, в усіх школах міста, а також в позашкільних та клубних установах призупинено навчання до 14 лютого включно

За даними департаменту охорони здоров’я міської ради, у Вінниці захворюваність на грип та ГРВ залишається на високому рівні. Більшість із тих, в кого виявили хворобу – діти. Тому задля запобігання епідемічного поширення грипу та ГРВІ серед дитячого населення, виникла необхідність продовжити вимушені канікули в закладах загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ. 

«Захворюваність на грип та ГРВІ у місті залишаться високими. У місті захворіло 3875 осіб - це перевищує середньобагаторічний рівень захворюваності на 4,9%.  Серед захворілих зросла кількість дітей - наразі їх 65,2%. Відмічається також значне зростання кількості госпіталізованих. За останній тиждень було госпіталізовано 179 осіб, з них 138 дітей», - розповіла начальник Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко.

Вінницькі школярі залишаються на вимушених канікулах ще тиждень

Директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш зазначив, що в рамках муніципальної програми «Стоп грип» в цьому епідеміологічному сезоні у Вінниці вакцинувалося 9465 осіб (майже вдвічі більше, ніж у попередній період). Серед тих, хто захворів, вакцинованих немає.

Вінницькі школярі залишаються на вимушених канікулах ще тиждень

«В рамках нашої муніципальної програми «Стоп грип» здійснюється забезпечення лікувальних закладів швидкими тестами для діагностики грипу А та В та противірусними препаратами. У зв’язку з тим, що за останні два тижні ситуація погіршилася, динаміка використання цих препаратів зросла на 40%, тому ми пропонуємо окремо у рішенні комісії зобов’язати керівників лікувальних підприємств терміново відновити незнижувальний запас швидких тестів для діагностики грипу, противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та антисептичних засобів, необхідної медичної апаратури», - додав Олександр ШишПереглядів: 3309
Поширень: 5