Лідер гурту "ТІК" Бронюк розповів, чому відмовляється від переїзду з Вінниці до Києва

10.09.15 13:15 3646

Лідер гурту "ТІК" Бронюк розповів, чому відмовляється від переїзду з Вінниці до Києва

Соліст гурту "ТІК" Віктор Бронюк, який пояснив, чому не віддав доньку-першокласницю до "модного ліцею", попри те, що дуже часто буває в Києві, переїздити до столиці не збирається, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Дорога у 267 кілометрів із Вінниці до Києва стала для музиканта "майже рідною", оскільки їздить він нею часто. Артист зауважив, що цей шлях є достатньо простим, а навігатори його вельми ускладнюють.

"Дійсно, коли хтось вперше їде до Вінниці, то навігатор прокладає такий шлях, де дороги майже немає. Насправді, це не так", - зазначив Бронюк.

Музикант вважає розділення населених пунктів на "центр" і "периферію" наразі недоречним та додає, що такий поділ є пережитком радянського минулого.

"Ще з радянського періоду в нас ділилися міста на столицю та периферію. Зараз при глобалізації суспільства, наявності Інтернету, засобів комунікації вже неважливо, де ти живеш", - зізнався соліст "ТІК".

Крім того, Віктор має звання "почесного вінничанина", яким дуже пишається. Однак, про привілеї та блага від свого статусу Бронюк навіть не знає.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)