Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців

15.01.16 15:23 1327 0

Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців

Новорічну резиденцію, де майже місяць приймали малюків Дідусь Мороз та Снігуронька від учора закрито.

Казкові герої, що її населяють відправились у подорож на вінницькому трамвайчику, але обіцяли повернутись. Новорічна казка не закінчується і продовжиться вже в грудні цього року.

Близько місяця вінницькі малята відвідували Резиденцію Діда Мороза, що розташована на майдані Незалежності. Тут для них проводили різноманітні ігри та розваги.

За час роботи Резиденції кілька відомих людей приміряли на себе каптан казкового персонажу.

Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців

В перші дні новорічно-різдвяних свят Святим Миколаєм був Віктор Шемет, пізніше у Дідуся Мороза перевтілювались режисер та журналіст Анатолій Борсюк, співак та композитор Юрій Грицюк, шоумен Олександр Теренчук, художник Олександр Нікітюк та почесний громадянин Вінниці Віктор Бронюк. Останньому й випала честь урочисто закрити Резиденцію, передавши символічні ключі від неї на зберігання у міську раду.

Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців

Свята завершуються, але на вінничан чекає ще урочисте закриття головної ялинки міста, що відбудеться 17 січня. В цей вечір також відбудеться фінал проекту Battle City, вогняне шоу та концерт вінницьких рок-гуртів.

Фото

Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців Дід Мороз поїхав на трамвайчику VinWay, щоб повернутись через 11 місяців

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)