Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей

23.08.13 10:21 3519 5

Сесія міської ради зараз буде розглядати питання про перерозподіл учнів трьох шкіл.

Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей

Нагадаємо, якщо це рішення буде ухвалено, тисяча учнів у цьому році зможе навчатись у першу, а не другу зміну, а в місті створять ще один дитячий садок. Проти цього виступають місцеві політики, які зараз мітингують під стінами міської ради.

Напередодні були подані заявки на проведення мітингів одразу від кількох партій – комуністів, рухівців, «Свободи» та «Батьківщини». Свободівці у заявці вказали, що орієнтовна кількість учасників буде 1000 чоловік. Місцева організація «Батьківщини» виявилась більш обачнішою, тому кількість учасників не вказувала. Проте у заявці було дещо інше: «Відповідно до ст. 20 Закону України «Про об’єднання громадян» політична партія ВО «Батьківщина» має право розповсюджувати інформацію і пропагувати свої ідеї та цілі». Скажете, цинічно?! Зате чесно. Так «дитяче питання» стало гарним приводом для місцевих політиків нагадати про себе і потрапити в об’єктиви фотографів та телеоператорів.

Втім, шоу і гарної «картинки» не вийшло – мітинг був якимось млявим. Від сили дві сотні партійців, кілька десятків прапорів, періодичне скандування «Слава Україні – героям слава!» (цікаво, наскільки комфортно при цьому почувались комуністи, стоячи поруч зі своїми ідеологічними опонентами?!) – це по суті все, на що вистачило мітингувальників. Хоча ні – «Батьківщина» під скандування своїх союзників по опозиції швиденько отямилась і на всяк випадок згадала про свого лідера: «Юлі – волю!».

Про проведення акції в підтримку батьківського комітету школи №25 нагадували лише плакати про «ДепАртацію дітей» (не помиляєтесь, саме через «а» - напевно, освіту, яка дає саме такий рівень грамотності, захищали учасники пАртійного мітингу?!) та власне десяток дітей, яким для того, щоб вони не дуже відрізнялись від інших учасників акції, пов’язали стрічки від «Батьківщини».

Про те, чи будуть продовжуватись політичній спекуляції на самій сесії, «Моя Вінниця» розповість пізніше.

Фото

Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей Під міською радою зараз відбувається «пАртація» дітей

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. доктор Борменталь
  доктор Борменталь
  24-08-13, 14:34 | IP:95.111.209...
  Правда очі коле, палітики?
 • 4. УДАРИМ ПО КАРМАНУ
  УДАРИМ ПО КАРМАНУ
  23-08-13, 16:49 | IP:77.121.126...
  ПАРТИИ УДАР НЕ БЫЛО , т.к. МАМЕ ГЕНАДИЯ ТКАЧУКА ДЕПУТАТЫ ПРОДЛИЛИ НА 49 ЛЕТ ЗЕМЕЛЬКУ. ВОТ ВАМ И ДЕМОКРАТИЯ (на словах и на деле!)
 • 3. Олександр
  Олександр
  23-08-13, 16:34 | IP:91.218.91...
  Думали, що їх тьма, а виявилося "нас рать"... Соромно має бути. Але не цим недолюдям. І нічого дивного в цьому не має. Такий рівень партійних ватажків Вінниці без різниці якого кольору їх прапори. Вони наче вампіри піднімаються з домовин в своїх партійних склепах-штабах лише тоді, коли з Києва перед виборами піде їх кров - гроші. Тоді починається дерібан. Ізиди, нечисть!
 • 2. Alex
  Alex
  23-08-13, 13:49 | IP:109.108.233...
  Напишіть ім"я автора статті!Цікаво знати хто цей "проплачений журналіст"...ворогів та борців з демократією треба знати в лице!
 • 1. здесяшний
  здесяшний
  23-08-13, 13:11 | IP:178.94.77...
  Два дебила-пакращувателя (тем более винницких бумажных рехфарматаров!) - это сила.

  А бедные родители,

  тупые и не в теме - сами распродали в своё время садики, в которые ходили их дети, - сейчас сидят и плачут. А мы, винницкие власти (цьом-цьом!), на коленях стоя вас предупреждали, что ни в коем случае нельзя отдавать садики, а школы нужно строить хотя бы по одной в год на город только.

  Вот теперь родители, любуйтесь урнами, обклеенными фотографиями цветочков, ходите по городу, пользуясь смешными туруказателями и табличками, имейте себе клумбовидного черепахера (только руками не трогайте!) и прочую понтовую галиматью для пиара. Сделали для вас красивую электронную очередь в детсадики - и радуйтесь, не то - из неё вычеркнем за антипатриротизьм к так любимому во всех смыслах нашему городу властьимущими у корыта.

  А садики и школы для ваших детей властям в гробу виделись, что с них имеет бедный-бедный чиновник кроме геморроя на свою голову? Прально - ничё не имеет.
  Поэтому: Истчо вопросы есть? Вопросов нет. Быстренько разбежались. И - МОЛЧА!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)