До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів

12.04.14 13:05 14329

Вже з понеділка ці тролейбуси будуть поставлені на лінії, до того ж у місті з’явиться ще один тролейбусний маршрут від Аграрного університету до Залізничного вокзалу. Першими нові тролейбуси разом з працівниками депо та журналістами побачили віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман та в. о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів

У липні минулого року Вінниця однією з перших долучилася до державної програми кредитування під державні гарантії. За якою у місті буде реалізовано два проекти – закупівля 40 тролейбусів та 30 автобусів і добудова трамвайного кільця з Вишеньки до Барського шосе. В кінці січня поступив перший транш кредитних коштів, які було направлено підприємству-виробнику на оплату авансу для придбання транспорту.

До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів

На святкування 50-ї річниці вінницького тролейбусу до Вінниці прибув перший із 40 тролейбусів. А на сьогоднішній день до міста надійшло ще 10 одиниць транспорту, які вже з наступного понеділка виїдуть на міські маршрути. Окрім того, додаткова кількість транспортних одиниць дала змогу створити ще один маршрут перевезення – від Аграрного університету до Залізничного вокзалу і в зворотному напрямку. Шість тролейбусів за №14 вийдуть на маршрут також з 14 квітня. Інші тролейбуси було розподілено на найбільш завантажені ділянки після вивчення пасажиропотоку та аналізу звернень та пропозицій від вінничан. Нові тролейбуси є більш комфортними, місткими та низькопольними, що дозволяє забезпечити перевезення людей на візках та мам з колясками.

До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів

Серед перших вінничан, хто побачив новенькі тролейбуси ще до їх випуску на лінії, були віце-прем’єр-міністр з регіонального розвитку Володимир Гройсман та в. о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов. «Цей проект є дуже важливим з точки зору створення якісної системи перевезень для вінничан. Зараз можна сказати, що труднощі, які виникали в зв’язку з перебудовою системи транспорту, яку було почато ще два роки тому, вже позаду. Новий транспорт підсилить транспортну систему міста, щоб вінничанам було зручно пересуватися по місту в максимально якісних умовах, - каже Володимир Гройсман. - Сьогодні самим головним завданням є те, щоб кожне місто, кожна територіальна громада мали свої кошти, які дозволяли б і оновлювати транспорт, і вирішувати багато інших нагальних питань. Це те, чим я займаюсь сьогодні в Уряді. І в такому підході і є зміст повноцінного місцевого самоврядування».

До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів

До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів

Наразі заводом-виробником триває комплектація ще 29 тролейбусів, і їх по одному будуть направляти з Луцька до Вінниці. Після того, як до міста надійдуть всі 40 одиниць, розпочнеться і робота по комплектації та поставці автобусів. До середини літа весь транспорт вже має надійти до Вінниці. Після розподілу усіх тролейбусів на лінії, інтервал руху буде становити 4-6 хв. Загалом же щоденно на лінії виходитиме 130 тролейбусів.

До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів

Для інформації:

У минулому році в Вінниці громадським транспортом було перевезено близько 188,7 млн. пасажирів. Частка перевезень електротранспортом - 75,6 % від загального обсягу. Послугами електротранспорту скористалось 142,7 млн. пасажирів, у тому числі тролейбусним транспортом – 74,7 млн. пасажирів, трамвайним – 68 млн. Сьогодні у єдиній мережі громадського транспорту щоденно на лінії виходить 74 трамваї, 111 тролейбусів, 28 муніципальних автобусів та 32 великих автобуси приватних перевізників, 256 маршруток. ​

Фото

До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів До Вінниці прибула перша партія нових тролейбусів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)