На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої

08.07.14 18:55 5441 1

Фоторепортаж з будівництва

На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої

Підготовка до запуску трамваю по Барському шосе не припиняється ні на день. Нагадаємо, за словами в.о. міського голови Сергія Моргунова, уже у вересні нинішнього року трамвай має піти по новим коліям.

Поруч із перехрестям з вулицею Келецькою уже облаштовано трамвайні зупинки, з боку проїжджої частини їх, а також частково тротуари, відгородили парканом.

Кільце трамвайних колій на Барському шосе уже зімкнули. Робота кипить

Нова трамвайна колія, що на 2 кілометри пролягла від вулиці Квятека до Західного автовокзалу, прокладена майже повністю, встановлено електроопори.

Кільце трамвайних колій на Барському шосе уже зімкнули. Робота кипить

Загалом проект, що включає будівництво трамвайної колії та 4-смугової дороги по вулиці Келецькій до Барського шосе розрахований на понад 87 мільйонів гривень. Гроші на реалізацію масштабного проекту Вінниця отримує у рамках угоди з Кабінетом міністрів, за яким місто отримує 10-відсотковий кредит, погашення якого здійснюватиметься навпіл за рахунок міського та державного бюджетів.

Кільце трамвайних колій на Барському шосе уже зімкнули. Робота кипить

Днями будівельники уже зімкнули нову колію з існуючою на розворотному кільці біля Західного автовокзалу.

Кільце трамвайних колій на Барському шосе уже зімкнули. Робота кипить

До повного завершення будівництва необхідно провести облаштування зупинок, асфальтування, спорудження контактної мережі та трансформаторної підстанції.

Кільце трамвайних колій на Барському шосе уже зімкнули. Робота кипить

Як повідомляють у "Вінницькій транспортній компанії", наразі фахівці Вінницького національного технічного університету вивчають пасажиропотік, щоб визначитись зі змінами існуючих трамвайних маршрутів. Нагадаємо, сьогодні від Барського шосе відправляються три маршрути – 2-й, 4-й і 5-й, по вулиці Келецькій від кінцевої відправляються два маршрути – 2-й та 6-й.

Фото

На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої На Барському шосе уже зімкнули трамвайне кільце: нову колію приєднали до існуючої

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Елена
    Елена
    11-07-14, 12:37 | IP:178.74.218...
    Приятно слышать, что процесс уже подходит к своему логическому завершению.Когда же наступит этот светлый день???

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)