Сьогодні у Вінниці розпочнеться капітальний ремонт вулиці Пирогова, роботи планують виконувати вночі, щоб не ускладнювати рух. Також новий асфальт стелять по вулицях Верхарна та Київській. Днями новий асфальт постелили на центральному мосту.

У місті тривають роботи по ремонту доріг та тротуарів. По вулиці Верхарна на ділянці від вул. Привокзальної до Некрасова минулого року була збудована нова дорога. У квітні цього року роботи на цій вулиці продовжились від Некрасова до Довженка. В результаті ця дорога допоможе розвантажити основні магістралі у районі залізничного вокзалу та Центрального ринку. На ділянці вул.Верхарна, де тривають роботи, буде також побудовано тротуари.

Також наразі тривають роботи по ремонту вулиці Київської. В минулому році тут були виконані роботи по ремонту ділянки від в’їзду в місто до школи № 29. У цьому році роботи тривають на відрізку від вулиці Зулінського до Гонти. Тут буде побудовано велодоріжку та відремонтовано тротуари. Дорожнє полотно передбачається оновити від школи № 29 до міської лікарні швидкої медичної допомоги.

Капітальний ремонтують тротуари також триває по вулиці Московській

Також новий асфальт стелять біля Дитячої обласної лікарні (Хмельницьке шосе). Нагадаємо, що на минулому тижні новий асфальт постелили на Центральному мосту. Роботи проходили вночі, щоб не ускладнювати рух транспорту. Загальна площа відремонтованого мосту становить 1796 м2.

Поточний ремонт зараз здійснюється на ділянках доріг по вулицях Гонти та Патона, тротуарів – по вул. Б.Ступки та Маяковського.Переглядів: 2249
Поширень: 0