Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет

27.01.14 15:09 6224 7

Сьогодні на спільному засіданні постійних депутатських комісій міської ради депутати ініціювали проведення чергової сесії міської ради 27 січня.

Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет

Рішення про проведення сесії прийняли 41 присутній в залі депутат. Перед початком засідання всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих внаслідок останніх подій.

Першим питанням депутати від усіх політичних сил, представлених в міській раді, одноголосно прийняли звернення щодо ситуації в країні. Депутати також затвердили міський бюджет і Програму соціально-економічного розвитку міста на 2014 рік.

З повним текстом звернення можна ознайомитись нижче:

Звернення Вінницького міського голови Володимира Гройсмана та депутатів Вінницької міської ради:

Кожному з нас розриває душу те, що сьогодні відбувається. Гинуть і страждають люди, ллється кров. І ми від імені вінницької територіальної громади хочемо висловити глибоке співчуття усім тим, хто постраждав, їх рідним і близьким.

Враховуючи ситуацію, яка складається, ми хочемо сказати про наступне. Перше. У нас немає жодного сумніву - ті, хто допустив насильство, мають понести жорстку відповідальність.

Друге. Ми ще раз і ще раз закликаємо усіх, від кого залежить вирішення ситуації в державі, знайти спільне рішення шляхом переговорів, мирним шляхом, не допустити подальшого наростання протистояння. Необхідно подолати цю страшну кризу, зберегти цілісність держави і повернути Україну на шлях європейського розвитку.

Від імені вінницької громади, яка нас обирала, ми адресуємо цей заклик до усіх політиків, до депутатів Верховної Ради, до Президента України та лідерів опозиції. І ми щиро віримо, що завтра в парламенті буде знайдена основа для компромісу, а також будуть скасовані закони від 16 січня. Ми вважаємо, що іншого виходу просто немає.

Третє. Вінницька міська рада вважає своїм першочерговим завданням у нинішній ситуації зробити все необхідне, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність міста і захист інтересів вінничан, територіальної громади міста.

Протягом усього цього часу ми намагались і будемо намагатись далі зберегти спокій та мир у нашому місті. Ми показували і повинні надалі показувати усій країні приклад зваженості і мудрості нашої громади - приклад того, що вирішення проблем можна шукати не через насильство. Ми просимо усіх вінничан проявити ці якості у цей непростий час.

Ми ще раз наголошуємо – кожен вінничанин має право виражати свою думку і свою позицію. Але кожен з нас повинен зробити все від нього залежне, щоб не допустити насильства у нашому місті. Будьмо сильними і мудрими!

Фото

Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет Депутати Вінницької міської ради ухвалили звернення щодо сьогоднішньої ситуації та затвердили міський бюджет

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Винничанка
  Винничанка
  29-01-14, 10:22 | IP:109.108.247...
  Мер був відсутній і на душі була тривога....
  Зараз відчуваю себе захищеною... хоч до мера по відстані дуже далеко, але появилась впевненність, що за нас Є КОМУ ПОСТОЯТИ!!!!!
 • 6. Алексей
  Алексей
  28-01-14, 09:27 | IP:193.243.158...
  Что-то я не видел Яворивского с Шевченком когда решались вопросы уборки города, ремонта улиц, замены водогонов и теплотрас, строительства жилья и т.д. Сейчас острой проблемой для города является водоснабжение, в т.ч. качество питьевой воды. По этим вопросам уважаемые нардепы тоже молчат. А вот когда погромы начались, то они тут как тут. Хочу спросить: зачем нам такие нардепы?
 • 5. Макар
  Макар
  27-01-14, 19:53 | IP:77.121.109...
  Самозванців з "народноі влади"треба негайно заарештувати і нехай відповідають за збитки нанесені громаді.І засланих козачків:Яворівського і Шевченка треба вирохувати і на нари.
 • 4. Ната
  Ната
  27-01-14, 18:35 | IP:37.72.40...
  Підтримую Василя. Те, що зараз зібралось в ОДА, просто страшно назвати владою, тим більше народною. Взяти хоча б те, як вони себе поводять в приміщенні, все потрощили, пописали. Дуже цивілізовано. Багато моїх знайомих вражені тим, що відбулось у Вінниці, і засуджують цей штурм з таким несамовитим звірством, адже наше місто все-таки вирізняється цивілізованістю і толерантністю. Я особисто не сприймаю за владу тих людей, які зараз самі себе призначили владою. Вони як діти граються в ігри, і так само (як діти) не думають про наслідки. Я їх осуджую і зневажаю.
 • 3. Володимир
  Володимир
  27-01-14, 17:09 | IP:81.30.161...
  Вінниця на два кроки попереду країни, у сферах порядку, толерантності, солідарності та відносин між Вінничанами та місцевою владою, з такою місцевою владою та громадою є завжди присутній "диалог".
  Як шкода що влада країни, на здатна без мітингів почути!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)