Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі

25.03.13 17:26 7301

У Вінниці на розчистку міста від понаднормових і зовсім не весняних опадів у п’ятницю та вихідні дні щоденно виходило по тисячі комунальників, МНСівців та військових. Було задіяно більше 70 одиниць спецтехніки, яка розгортала сніг на магістральних вулицях та дворах багатоповерхівок. Це дозволило забезпечити безперебійне перевезення вінничан громадським транспортом та вивезення сміття з території міста. Сьогодні техніка пішла розчищати вулиці приватного сектору.

Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі

засніжена вінниця

Прибирання міських вулиць від снігу розпочалося ще в п’ятницю зранку. Сніг йшов мокрий, але каша, яка утворювалася під колесами автомобілів, могла швидко замерзнути і в подальшому відчистити її від асфальту було б неможливо. Тому вже у перший день снігопаду на прибирання доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту та переходів було задіяно 650 комунальників та більше 30 одиниць техніки. 16 одиниць техніки ЖЕКів чистили двори з багатоповерховою забудовою, а двірники – території біля під’їздів та підходи до сміттєвих майданчиків й транспорту. Основною проблемою, з якою зіткнулися дорожні служби та комунальники, – авто, які були хаотично припарковані як біля обочин, так і у дворах. Саме приватний транспорт не давав можливості потрапити спецтехніці у двори. Однак, де не проходила спецтехніка, двірники прочищали снігові замети вручну, аби сміттєвози змогли потрапити до сміттєвих майданчиків. Перебоїв з вивезенням твердих побутових відходів мешканці висоток за час снігової стихії майже не відчули, хоча в поодиноких випадках під’їзди до контейнерних майданчиків теж перекривали приватні автомобілі.

Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі

Протягом трьох діб шляхова техніка розчищала основні вулиці цілодобово, щоб вдень вінничани не відчували перебоїв з рухом громадського транспорту. У вихідні дні на очистку магістралей було задіяно до 65 одиниць спецтехніки. До речі, електротранспорт, незважаючи на стихійне лихо, працював на лініях майже у повному обсязі. Маршрутні таксі також курсували у звичному режимі, тільки у суботу, після сніжної ночі, через замети не змогли вчасно вийти на маршрути 11 транспортних засобів, але до 10 години ранку всі вони вже виїхали. Щоб очистити загальноміські тротуари у суботу на допомогу дорожникам вийшли 190 МНС-сівців та військових. Після того, як припинився снігопад, щойно очищені дороги розпочали посипати сіллю та піщано-соляною сумішшю. Їх протягом трьох діб використано майже 300 тон.

Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі

Ще близько 400 небайдужих вінничан допомагали 650 працівникам ЖЕКів розчищати двори. Найбільш проблемними зараз залишаються тротуари у дворових територіях та дороги приватного сектору. «Ми розчистили підходи до під’їздів, виходи до контейнерних майданчиків та зупинок громадського транспорту, для того, щоб забезпечити безперешкодний рух автомобілів, - каже директор департаменту житлового господарства Сергій Кушнір. – Це були основні роботи, які необхідно було виконати чим найшвидше. Зараз розпочато розчистку тротуарів у дворах, які потрібно розчищати вручну, а це займе деякий час. Адже фізично за один день навести лад в усіх дворах неможливо. На даний момент у місті не розчищеними залишаються тільки ті двори, у які не змогла зайти спецтехніка, як правило, через припарковані приватні автівки. Я надіюсь, що сьогодні власники відженуть транспорт, і ми зможемо доочистити і ці двори». Також сьогодні по місту працює 4 бригади, які розчищають сніг на дахах багатоповерхівок та збивають бурульки. У департаменті житлового господарства просять і самих мешканців при появі бурульок самостійно збивати їх над власними балконами. А вінничан бути уважними та не ходити впритул до будинків.

Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі

Снігова стихія призвела до близька 70 випадків пошкодження електромереж, але електрики працювали у ці дні також у посиленому режимі і більшість аварій були усунені ще у суботу. На неділю залишалось невиконаними біля десяти заявок. На теперішній час ремонтні роботи закінчені повністю, і електрика поновлена у всіх районах міста.

Найбільш складною була субота. Адже сніг йшов більше доби, не припиняючись. Висота снігового покрову лише за одну добу сягнула 42 см. Однак вже з неділі ситуацію вдалося взяти під контроль. І вже на ранок понеділка у місті вона була стабільною.

Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі

Але роботи не припиняються. І сьогодні дорожні служби та ЖЕКи продовжують очищати місто від снігу. Спецтехніка зупиняється тільки на заправку паливно-мастильними матеріалами. Чотири одиниці техніки ще з 8 години ранку пішли на очистку вулиць приватного сектору. З сьогоднішнього дня почнуть вивозити сніг з магістральних вулиць, площ та зупинок громадського транспорту. Сьогодні на оперативній нараді перший заступник міського голови Володимир Кістіон дав доручення комунальним службам протягом двох наступних днів повністю навести лад у місті, а також розчистити зливо-приймальні колодязі, адже під час танення такої маси снігу буде багато талої води, яка не повинна спричинити підтоплень. «Та система роботи в складних погодних умовах, яка була сформована командою міського голови Володимира Гройсмана протягом кількох років, ще раз пройшла перевірку на міцність. В цілому у ці дні спрацювали непогано, - зазначив Володимир Кістіон. – Але прошу не розслаблятись – у вас ще багато роботи. Середа – це максимальний термін, щоб остаточно навести порядок на всіх територіях. І вже зараз готуйтесь до того, що може бути достатньо різке потепління – перевірте всю зливову каналізацію і працюйте по бурульках».

Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі

Сильних снігопадів у цьому році метеорологи більше не прогнозують, протягом кількох наступних днів можливі невеликі опади, а морози протримаються у Вінниці ще до 30 березня.

Фото

Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі Сніг пройшов, а Вінниця живе в нормальному ритмі

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)