Вінничан обіцяють порадувати цінами Великоднього ярмарку

10.04.14 16:34 2058

Закупитись на ярмарку буде дешевше, ніж на ринку, запевняють підприємці

Вінничан обіцяють порадувати цінами Великоднього ярмарку

Напередодні Великоднього сільськогосподарського ярмарку директор департаменту адміністративних послуг міської ради Сергій Кудлаєнко зустрівся з підприємцями, які представлять свою продукцію на ярмарку. Він наголосив на тому, що продукти мають бути якісні, а ціни на них – нижчі від ринкових.

Нагадаємо, 12 квітня по проспекту Юності біля ТЦ «Дастор» відбудеться сільськогосподарський ярмарок. Вінничани зможуть скупитися тут з 7 години ранку. На продукцію, яка буде продаватися на ярмарку, обов’язковими будуть дозвільні документи з санітарно-епідеміологічної та ветеринарної служби.

Вінничан обіцяють порадувати цінами Великоднього ярмаркуВінничан обіцяють порадувати цінами Великоднього ярмарку

«Цінова політика на ярмарку повинна бути нижчою від ринкової, щоб ніхто штучно не піднімав ціни, - каже Сергій Кудлаєнко. - Адже, на жаль, перед святами спостерігається штучне підняття цін. Взагалі, мета ярмарків, які поводяться у Вінниці, – дати можливість людям купувати продукцію по нормальних цінах. Від підприємців не вимагається жодних додаткових фінансових навантажень, вони не платять ні за місце, ні за прибирання. Тому Ви абсолютно в змозі це зробити». Всі присутні на зустрічі підприємці з цим погодились.

Щодо асортименту товарів, то на ярмарку можна буде придбати яйця, м'ясо, рибу, ковбаси, хлібобулочні вироби, крупи, овочі тощо. Загалом майданчик біля «Дастору» зможе вмістити близько 50 вантажівок.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)