В зв'язку з аварією на водогоні рух на Хмельницькому шосе від проспекту Юності до вулиці 600-річчя перекритий

03.12.12 13:48 6997

Хурделиця, яка розпочалася три години тому стала причиною того, що на магістральних шляхах дуже ускладнився рух автомобільного транспорту. Багато автомобільних пробок на Немирівському шосе, вулиці Київській

В зв'язку з аварією на водогоні рух на Хмельницькому шосе від проспекту Юності до вулиці 600-річчя перекритий

Вінницькі магістралі посипають сіллю та розчищають від опадів. За словами заступника директора міського департаменту комунального господарства та благоустрою Юрія Павлінчука, особливу увагу прибиральники приділяють шляхам на підйомах, адже у таких місцях найчастіше стаються аварії. У той же час тракторами та вручну розчищаються від снігу і тротуари - повідомляє прес-центр Вінницької міської ради.

Але дорожні умови у місті важкі! На магістральних шляхах дуже ускладнений рух автомобільного транспорту. Багато автомобільних пробок на Немирівському шосе, вулиці Київській. Особливо важкий рух автотранспорту в районі Вишеньки. В зв'язку з проривом водогону на Хмельницькому шосе автотранспорт рухається по паралельним вулицям Келецька та Порика.

Пасажири міського транспорта теж відчули деякі незручності. Є повідомлення, що багато маршрутних таксі з'їхали зі своїх маршрутів в зв'язку з непогодою. Муніципальний транспорт міста працює у звичайному режимі. Але в зв'язку з ускладненим рухом на автошляхах міста деякі маршрути можуть спізнюватися від свого графіку.

Спорожніле Хмельницьке шосе. Одні трамваї пробивають собі шлях у непроглядному снігопаді.

Як ми повідомляли раніше, сьогодні у Вінниці почалася завірюха, зв'язку з цим 10 одиниць техніки вже розчищають магістральні дороги і тротуари міста.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький трамвай
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)