У Вінниці здали в експлуатацію дев’ятий муніципальний будинок

У Вінниці завершилося будівництво ще одного житлового будинку за програмою «Муніципальне житло». Він розташований по вул. Маяковського, 138. Це перша із двох 10-поверхівок, які тут будуються. У цих двох будинках – по 80 квартир, з яких 122 однокімнатних та 38 двокімнатних.  

Традиційно новосели отримували ключі від муніципального житла під час урочистої церемонії. Однак, цього року, у зв’язку із карантинними заходами, власники житла отримали ключі в офісі забудовника. Сьогодні, 21 травня, міський голова Сергій Моргунов оглянув квартири у муніципальному будинку та поцікавився враженнями новоселів. Він зазначив, що програма «Муніципальне житло» діє у місті вже 11 років. Свого часу її ініціював Володимир Гройсман. За ці роки 775 сімей змогли покращити свої житлові умови завдяки муніципальній програмі. Квадратні метри у таких будинках залишаються найдешевшими у місті. Зокрема, вартість 1 м2 у зданому новозбудованому муніципальному будинку по вул. Маяковського склала 10 930 грн, у другому будинку, що ще будується, - 12 000 грн/м2 

У Вінниці здали в експлуатацію дев’ятий муніципальний будинок

«Перший будинок за цією програмою ми побудували на Вишеньці, коли ще Володимир Гройсман був міський головою. Наразі ми здаємо дев'ятий будинок і будується десятий. За нашими вимогами житло має бути якісним, адже на первинному ринку житла багато пропозицій. Важливо, що забудовник відповідально виконував свою роботу, відгукувався на пропозиції майбутніх мешканців цього житла, головне, що люди задоволені результатом. Програма «Муніципального житла» в першу чергу направлена на працівників бюджетної сфери – вчителів, лікарів, соціальних працівників, учасників АТО та ООС та інших.  Це широкі можливості для людей, які не мають змоги купити житло на комерційному ринку. З кожним роком ми розширяємо коло учасників цієї програми. В районі «Поділля» ми продовжимо реалізацію програми «Муніципального жита». В цьому мікрорайоні ми збудуємо два будинки і дитячий садочок», - сказав міський голова Сергій Моргунов

У Вінниці здали в експлуатацію дев’ятий муніципальний будинок

Одним із власників квартир став старший лейтенант 2-го пожежно-рятувального загону Сочнєв Артур.  «Власне житло я чекаю другий рік.  Живу у цьому районі з батьками. Вони мені власне й допомогли купити квартиру. Почув про програму «Муніципальне житло», що тут якісно будують і найдешевші квадратні метри у Вінниці. Уже знаю, що буде в якій кімнаті, планую збільшити кухню. З балкона відкривається чудовий краєвид на місто», -  поділився своїми враженнями Артур Сочнєв.

Скористався участю у муніципальній програмі і лікар-хірург лікарні швидкої медичної Віталій Суворик. Довго підходив до вибору майбутнього житла, але зупинився саме на пропозиції від міста. Поки родини у Віталія немає, але зазначає, що, коли є власна оселя, уже можна будувати плани на майбутнє. 

Забудовник Степан Стукан додав: «На самому початку будівництва у нас стояло завдання – зробити якісне, дешеве житло.  Щоб воно мало марку муніципального, але по якості не поступалося іншим квартирам, які будуються у місті. На сьогоднішній день нам це вдалося зробити. Другий будинок плануємо завершити восени цього року». 

У Вінниці здали в експлуатацію дев’ятий муніципальний будинок

Довідка: 

Всього за період  дії програми «Муніципального житла» введено в експлуатацію 9 житлових будинків:

  • вул.Келецька,128,а    (І об’єкт Програми); 
  • вул. Смірнова – I пров.Український,23/6 (ІІ об’єкт Програми); 
  • пров. Щорса,18а  (ІІІ об’єкт Програми); 
  • група з 3-х житлових будинків на вул.Чехова,9а-в (ІV об’єкт Програми);
  • два пускових комплекси на вул. П. Запорожця,4 (V об’єкт Програми);
  • вул. Маяковського, 138,  І черга (VI об’єкт Програми).

− поліпшили житлові умови 775 вінницьких родин, з яких переважну більшість складають працівники бюджетної сфери та комунальних підприємств, учасники бойових дій та внутрішньо переміщені особи, молодь.

Наступним, сьомим об’єктом Програми, визначено – «Нове будівництво  багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованим дитячим садочком між  будинками по вул. Зодчих, 36-40».Переглядів: 6989
Поширень: 1