Сергій Моргунов розповів про алгоритм встановлення дитячих майданчиків у дворах будинків

Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу розповів про правила облаштування та утримання дитячих майданчиків на території міста. 

«Дам загальну відповідь, яка стосується алгоритму влаштування дитячих чи спортивних майданчиків у дворах, – зазначив Сергій Моргунов. – У Вінниці в місцях загального користування є досить багато дитячих майданчиків, в тому числі на території шкіл, де можна зайнятися і фізкультурою, і спортом у позаурочний час. Але я розумію, що кожен хоче ближче до свого будинку і у дворі мати такий майданчик».

Перш за все, для встановлення ігрового або спортивного майданчика у дворі потрібна згода мешканців. «Практика показує, що у зв’язку з цим серед жителів виникає багато дискусій і навіть конфліктів. Наприклад, пенсіонери або люди, які не мають дітей, досить критично ставляться до того, що діти бігають та шумлять. Мами з колясками незадоволені тим, що у дворі їздять автомобілі. Тому дуже важливо, щоб була згода всіх мешканців», – каже Сергій Моргунов.

Наступний важливий момент – люди мають визначити, у кого на балансі буде цей дитячий майданчик, адже його необхідно утримувати. «Якщо в будинку ОСББ, то необхідно, щоб об’єднання прийняло на баланс та утримувало цей дитячий майданчик. В іншому випадку необхідно передбачити в угоді з управляючою компанією пункт щодо утримання цього майданчика – має проводитись прибирання, виконуватись поточний ремонт тощо. Люди повинні розуміти, що за це потрібно буде сплачувати. Якщо ці умови виконуються, тоді ніяких проблем щодо встановлення такого майданчика не буде», – каже міський голова.Переглядів: 3194
Поширень: 1