У Вінниці назначили нового директора 45-го експериментального механічного заводу 

Стало відомо, що переможцем у відборі на посаду директора 45-го експериментального механічного заводу став Микола Ляпун. Раніше він працював у структурі концерну - першим заступником ДП «Харківський завод спеціальних машин». Галузь автомобілебудування новопризначений керівник знає «від і до» - від електромонтера-ремонтника Кременчуцького автомобільного заводу до директора Торгового дому ХК «АвтоКрАЗ». Він забезпечував постачання спеціальних автомобілів на експорт та до Збройних сил України, організовував виробництво і налагоджував комерційну діяльність. Також, Микола Ляпун організовував підготовку участі автомобілів КрАЗ в трансконтинентальному ралі Париж-Дакар. 

Народився новообраний директор у Полтаві, але має вінницьке коріння - його мати родом із села Ганнівка Липовецького району. 

До Миколи Ляпуна керівником 45-го заводу був Микола Чумак. 

Нагадаємо, 45-й експериментальний механічний завод — це державне підприємство оборонно-промислового комплексу України, розташоване у Вінниці за адресою Стрілецька, 57. Підприємство здійснює виробництво, ремонт й технічне обслуговування технічних засобів транспортування, заправлення, перекачування й зберігання нафтопродуктів. Переглядів: 1856
Поширень: 0