Делегація з Івано-Франківська переймала досвід туристичної сфери Вінниці  

Як повідомляють на фейсбук-сторінці Департаменту міста та туризму, департамент інвестиційної політики проєктів міжнарожних звязків, туризму та промоції міста Івано-Франківської міської ради представляли начальниця управління міжнародних зв’язків, туризму та промоції Уляна Басараб-Ганчак та керівниця відділу туризму та промоції міста Наталя Гугіль. 

"Вони познайомилися зі структурою та обов’язками нашого департаменту і дізналися, які результати дають наші проєкти та співпраця з музеями, гідами і представниками сфери гостинності", - йдеться в повідомленні. 

Також посадовиці встигли побувати на екскурсії історичним центром міста. Їм було цікаво почути про систему електронного квитка, яка вже рік функціонує у місті, та порівняти зі своєю. Під час зустрічі Департамент міста та туризму дізнався про те, що мають спільного і чим відрізняються туристичні реалії Івано-Франківська та Вінниці.  

Як розповів  радіо "Місто над Бугом" заступник міського голови Андрій Очеретний, наразі Вінниця лідирує у багатьох українських рейтингах, що спонукає інші міста переймати досвід найкращих практик міста.  

"10 березня Вінниця серед 100 найбільших міст України має 1 місце серед найпрозоріших міст України. Тобто 99 балів із 100 ми набрали. І ми також займаємо лідируючі позиції щодо інвестиційної привабливості. Журнал Forbes, нагадаю, у вересні визнав нас у трійці лідерів: 2 місце ми зайняли по привабливості", - розповів Андрій Очеретний. Переглядів: 1708
Поширень: 0