На Тяжилові облаштовують два сквери  

У Вінниці на Тяжилові розпочали реалізацію двох проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Перший – «Затишний сквер у Тяжилові» по вулиці Ватутіна біля автостанції «Східна». Другий – «Затишний міні-сквер «Перлина» поблизу будинку №137 по вул. Ватутіна.

 
«Тут триває облаштування пішохідної доріжки – встановили бордюри, засипали доріжки щебнем, потім покладуть плитку. Також тут буде освітлення – вже зробили закладні під нього. Ще встановлять лавки, урни для сміття та відеонагляд. Буде відновлена зелена зона», – прокоментував в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк реалізацію проекту біля автостанції “Східна”. 


Також триває реалізація проєкту «Затишний міні-сквер «Перлина» (малий проєкт) біля будинку №137 по вул. Ватутіна. Тут вже встановлено лави, урни, облаштували доріжки з відсіву. Ще облаштують освітлення та відновлять зелені зони.  
 
Нагадаємо, шість років тому у Вінниці за ініціативи міського голови Сергія Моргунова було впроваджено одну з європейських практик – конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Формат конкурсу унікальний тим, що мешканці міста безпосередньо долучаються до розподілу коштів громади, створюючи проекти та голосуючи за ту чи іншу ідею. Мешканці Тяжилова активно беруть участь у конкурсі і вже чимало проєктів було реалізовано у цьому мікрорайоні. Серед них – майданчик для пляжних видів спорту, клумба-корабель, шахово-шашковий клуб, літній театр тощо. Переглядів: 1868
Поширень: 3