На Вінниччині пройде велофестиваль “Янівські вихідні” 

Цими вихідними (19-21 червня) в селі Іванів Калинівського району пройде культурно-мистецький фестиваль “Янівські вихідні”.  

Як зазначають організатори фестивалю, цьогоріч захід пройде втретє, але у дещо розширеному форматі з традиційними велоподіями та відзначенням 4-ої річниці заснування Іванівської громади.  

Три дні поспіль у селі Іванів відбудуться такі головні події: 

  • Вечір українського короткометражного кіно з ексклюзивним допрем’єрним показом фільмів кінофестивалю «Молодість». 
  • Яскрава концертна програма: джазовий дует з Польщі Каміла Драбек (контрабас) та Якуб Плужек (фортепіано); джазовий квартет Валентина Кисиленка (Київ); чоловіча капела «Майстерня чоловічого гуртового співу» (Київ); гурт «Decorum». 
  • Гравійна велогонка «Курна Дорога» - велосипедні перегони на витривалість (Gravel Race) з мінімальними правилами та обмеженнями. Маршрут 140 км або 70 км проходить мальовничими місцями Іванівської ТГ переважно польовими, лісовими та сільськими дорогами з різноманітним покриттям. 
  • Ретро-заїзд «Le Voyage Vintage» - фанова (не спортивна) ретро велосипедна подія, яка відбудеться втретє. Учасники з велосипедами у вінтажному стилі або ж у стилі золотої епохи велосипедного спорту подолають маршрут понад 30 км. Старі шосери, міські ровери з кошиками, дівчата в капелюшках та спідницях, хлопці в штанах з прищіпкою на велосипедах типу «Україна» - це яскраві приклади для атмосферних образів події. 
  • Велозаїзд «Future» для дітей віком 0-7 років із гарантованими подарунками. 

Програмою фестивалю також передбачені майстер-класи, фотолокації, екскурсії та розваги.  

Щоб взяти участь у заході, потрібно зареєструватися на фейсбук-сторінці заходу за ЦИМ посиланням.  



Переглядів: 3025
Поширень: 5