Майже 100 вінничан здали кров у Всесвітній день донора 

У Всесвітній день донора більше, ніж сто вінничан здали кров у обласному центрі служби крові. Про це Суспільному розповіла медична директорка Олена Зеленська. Додає, нині на Вінниччині є близько двох тисяч почесних донорів. Це ті, які здали кров більш як 40 разів. 

Вінницький обласний центр служби крові, каже Зеленська, потребує 2-ї позитивної групи та 3-ї й 4-ї негативних груп крові. 

Черга з донорів біля обласного центру зібралася о 9 годині ранку. Вдесяте здає кров Тетяна Нарущак. Сюди прийшла з подругою Людмилою, яка донором стала три роки тому. 

"У нас таке бажання: кожних два місяці здавати кров. Спершу Людмила пішла здати кров, а я із нею за компанію. І тепер тільки разом ходимо. Одна доза нашої крові може врятувати трьох людей", — каже Тетяна Нарущак. 

“Вітаємо всіх донорів: спасибі Вам за те, що Ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини - найвище благо на землі, а порятунок його - найвища честь для тих, хто долучається до цього”, - пишуть на сторінці служби крові. 

Сьогодні тим, хто здавав кров, дарували подарунки, зокрема, це браслети, чашки та блокноти із написом "Я — донор". Переглядів: 2580
Поширень: 0