Концерн Поділля
На Вінниччині відбулася відправка оперативного резерву першої черги

13 вересня 2018 року на базі Вінницького обласного військового комісаріату відбулася відправка команди резервістів оперативного резерву першої черги. Військові будуть проходити навчання у місті Миколаїв.

Перші два тижні воїни будуть займатися підвищенням рівня індивідуальної фахової підготовки. Лише після цього на протязі другої половини місяця вони будуть відпрацьовувати елементи бойового злагодження у складі підрозділу. В той же час відбудеться вихід на полігони. Тривалість навчань складає біля 30 діб.

Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності до військового звання, за результатами виконання програми підготовки. Крім того, здійснююється виплата добових.

Під час проходження служби резервісту гарантується відповідні соціальні гарантії, можливість кар’єрного зростання по службі і отримання чергових військових звань. Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу”, впорядковано грошові виплати резервістам за період виконання служби у військовому резерві (із розрахунку до двох мінімальних прожиткових мінімумів на місяць).

Крім цього, громадяни, які проходять службу у військовому резерві, не підлягають призову на строкову військову службу.Переглядів: 667
Поширень: 1