Майже 50 тисяч адмінпротоколів за місяць склали камери автофіксації

Всього п’ять камер автоматичної фіксації порушень ПДР біля Вінниці склали 48 тисяч 763 адмінпротоколи, на кожен з них їм знадобилося лише по три секунди. 

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Патрульній поліції для такої ж кількості адмінпротоколів потрібно 9 місяців. Про це розповів начальник Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Редван Усеінов.

«За 9 місяців 2021 року вінницьким патрульним було призначено 30 тисяч завдань. Вони усі їх опрацювали. Середній час приїзду на виклик патрульних – 9 хвилин 56 секунд. Середній час обслуговування події – 42 хвилини. Всього за 9 місяців цього року складено 57421 матеріал по адміністративних правопорушеннях, з них винесено 53660 постанов на суму 21 млн грн, з них сплачено добровільно штрафів на суму 15 млн грн. За аналізований період складено 3761 протокол, серед яких судом прийнято рішення по 1644»

 – каже Редван Усеінов.

Щодо наїздів на пішоходів, то здебільшого такі ДТП трапляються, коли вони переходять дорогу у темну пору доби. Близько половини з цих пішоходів перебувають у стані алкогольного сп’яніння, вони переходять дорогу у невстановлених місцях.

Також Редван Усеінов розповів про камери автофіксації порушень правил дорожнього руху.

«У самій Вінниці вже теж встановлено кілька камер автофіксації, які працюють в тестовому режимі: на проспекті Юності, вул. Келецькій, вул. Київській, – каже Редван Усеінов. – За місяць роботи п’яти камер автофіксації, які знаходяться поруч з Вінницею, вже складено 48 тисяч 763 матеріали. З них найбільше постанов винесено у Ксаверівці – 18 тисяч, в Стрижавці – 10 тисяч, в Писарівці – теж 10 тисяч. Тобто за місяць камери напрацювали стільки, скільки ми складаємо за 9 місяців. З камерою не поспориш. Вона складає адмінпротокол три секунди»

 – каже Редван Усеінов.Переглядів: 2749
Поширень: 2