Нову програму соціального захисту дітей запровадили у Вінниці

У Вінниці впровадять новітні практики превентивної роботи з дітьми та їхніми родинами, розвиток та забезпечення ефективного функціонування сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.


Про це повідомляє Вінницька міська рада.


Документ має назву «Програма соціального захисту сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у Вінницькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки». Його мета - забезпечення інтересів дітей Великої Вінниці, поліпшення становища сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.


«Програмою передбачено удосконалення системи соціального захисту сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Зокрема, запобігання ранньому соціальному сирітству та зменшення кількості дітей, позбавлених батьківського піклування, вдосконалення системи контролю за вихованням дітей у сім'ях, де батьки неналежним чином виконують свої обов'язки, зменшення кількості дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»

- зауважила начальниця служби у справах дітей міської ради Людмила Шафранська


Довідка:
Сьогодні на обліку у Службі перебуває 239 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Аби своєчасно виявляти дітей вищезазначеної категорії, налагоджена співпраця із адміністраціями навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, управлінськими компаніями, квартальними комітетами, правоохоронцями та громадськістю.
У Вінницькій міській територіальній громаді є 15 прийомних сімей, в яких виховують 21 дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування. У 2021 році створено одну прийомну сім'ю, до якої влаштували двоє дітей. Крім того, на контролі у Служби у справах дітей перебуває 166 усиновлених дітей.Переглядів: 1555
Поширень: 0