У Вінниці відреставрують пам’ятку «Башта та мур» та будівлю для турхабу

Підтримали рішення про виділення коштів на реставрацію пам'ятки національного значення «Башта та мур» вчора, 29 жовтня, на сесії міської ради. Направили гроші й на медичне обладнання для обласного спеціалізованого будинку дитини, на реконструкцію будівлі для туристичного хабу, на підтримку спорту тощо.

Про це повідомляє міська рада.

«Передаємо 500 тисяч гривень субвенції на реставраційні та консерваційні роботи пам'ятки архітектури національного значення «Башта та мур», – зазначив секретар міської ради Павло Яблонський.

Громада не вперше підтримує проведення необхідних протиаварійних робіт на цьому важливому для міста об'єкті – унікальній споруді, знаковій для історії Вінниці.

До того ж, 150 тис. грн направили на нове медичне обладнання та інвентар для обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради. Там перебувають і 14 діток з інвалідністю з Вінницької МТГ.

Крім того, на роботи з реконструкції будинку на вул.Соборній,89, де розміститься туристичний хаб, спрямували 900 тис. грн. На облаштування мережі каналізування на вул. Москвіна на Старому місті - 640 тис. грн. А 720 тис. грн виділили на підтримку спорту, зокрема Обласній федерації волейболу для підготовки до змагань – 200 тис. грн.


Переглядів: 2347
Поширень: 0