Вінниця отримала міжнародну відзнаку ЮНІСЕФ

Вінниця стала одним з перших міст Україні, кому присудили почесне звання. Міжнародну відзнаку вручили під час саміту «Діти 2021» у Києві. Про це на своїй сторінці у фейсбуці дописує міський голова. 

«Для нас дуже відповідально бути частиною всесвітньої мережі громад, які створюють середовище, дружнє до дітей і молоді. Ця глобальна ініціатива ЮНІСЕФ об'єднує 35 муніципалітетів в Україні та понад 3000 – у світі», – каже Сергій Моргунов.

Отримання відзнаки ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» ще раз підтверджує, що громада впевнено будує стале майбутнє для кожної дитини у Вінниці.

«Важливо, щоб кожна дитина у Вінниці відчувала себе захищеною і мала всі умови для повноцінного та інклюзивного розвитку – у садочках, школах, клубах за інтересами і спортивних секціях. Щоб їм було комфортно у рідному місті. Це пріоритет нашої команди. Вдячний партнерам з ЮНІСЕФ за визнання успіхів громади, сподіваємося на подальшу співпрацю», – додає Моргунов

Довідка:

«Громада, дружня до дітей та молоді» – це ініціатива ЮНІСЕФ, спрямована на підтримку місцевої влади у реалізації ними прав дітей. Глобально ініціатива впроваджується з 1996 року. 

Разом з Вінницею першими українськими громадами, які отримали офіційний статус учасника Ініціативи, стали Бахмут та Львів.Переглядів: 1959
Поширень: 0