«Українські сім'ї мають бути щасливими, а діти – зростати під мирним небом»: Сергій Моргунов звернувся до вінничан з нагоди свята Дня родини

В Україні День родини святкують 8 липня. Це відносно молоде свято, яке цьогоріч має неабияке значення: війна, розв'язана росією, приносить невимовне горе сотням тисяч українських родин, вбиває найрідніших і найдорожчих, розлучає сім’ї, намагається знищити наші цінності. Про особливу роль родини, з нагоди всеукраїнського свята, наголосив Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та телеграмі.

«Ми сильні своїми родинами. Це – наша опора. Наші крила. Наш найбільший скарб. Війна принесла розлуку, біль, втрати. Ми побачили справжні "сімейні цінності" російських варварів. Але ми, українці, знаємо, за що ми боремось і кого захищаємо», - сказав Сергій Моргунов.

Очільник міста наголосив: українські сім'ї мають бути щасливими, а діти – зростати під мирним небом: «Бережімо рідних людей. Тримаймося разом – усією багатомільйонною родиною. Нас не зламати – українському роду нема переводу. Чим міцніші наші сім'ї – тим згуртованіша країна. Переможемо!»


Переглядів: 2056
Поширень: 0