Вінничанин у складі національної збірної здобув бронзу на Чемпіонаті Європи-2022 з пляжного гандболу

Вихованець МДЮСШ № 3 Олексій Томашевський посів ІІІ місце на чемпіонаті Європи-2022 у складі чоловічої збірної України з пляжного гандболу.

Він також є учасником національної команди U-20 з гандболу.

Чемпіонат проходив у Празі (Чехія). Матч за бронзу між Туреччиною та Україною завершився з рахунком 1:2, тож українські гандболісти піднялися на третю сходинку Championship-2022.

Як розповів тренер спортсмена Юрій Чурбаков, хлопець активно займався у спортивній школі, постійно їздив на змагання та навчально-тренувальні збори, на яких одного разу його помітив тренер збірної України з гандболу.

«Наразі Олексій перейшов у клас професійних спортсменів. Це вже другий чемпіонат у спортивній кар’єрі нашого вихованця і ми пишаємось його досягненнями. Зараз він захищає кольори «Мотор-Політехніка» (місто Запоріжжя). Спортсмен також є у складі молодіжної збірної команди України U-20, яка зараз грає у м.Варна у класичний гандбол», - говорить тренер-викладач з гандболу міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 Юрій Чурбаков.

Нагадаємо: у МДЮСШ№ 3 культивують 4 види спорту: гандбол, волейбол, плавання та велоспорт. Спортивна школа знаходиться за адресою вул. Академіка Янгеля, 48.Переглядів: 1635
Поширень: 0