У Вінниці демобілізовані військовослужбовці можуть користуватись муніципальною пільгою на зубопротезування

Вже кілька місяців у Вінниці діє муніципальна пільга на послуги із ортопедичної стоматологічної допомоги для демобілізованих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО або забезпеченні її проведення. Ця пільга надається один раз на суму, яка не перевищує 15 тисяч гривень на одного пільговика. Наразі нею скористалось 17 людей, ще 5 звернень на опрацюванні.

Комплексною програмою «Основні напрямки соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки» передбачено надання муніципальної пільги на стоматологічні послуги демобілізованим військовослужбовцям. Тим, хто брав безпосередню участь в АТО або забезпеченні її проведення і які на той час були мешканцями міста Вінниці і наразі перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги департаменту соціальної політики міської ради як особи з інвалідністю внаслідок війни (військовослужбовці, які брали безпосередню участь в АТО або забезпечені її проведення); учасники бойових дій (військовослужбовці, які брали безпосередню участь в АТО або забезпечені її проведення).

Муніципальна пільга на стоматологічні послуги надається лише один раз і на суму, що не перевищує 15 тисяч гривень на одну людину. Якщо сума наданих послуг більша, людина доплачує за власний рахунок. Зазначена пільга не поширюється на членів сім’ї пільговика.

Черговість отримання муніципальної пільги на стоматологічні послуги визначається Координаційною радою ветеранів антитерористичної операції і волонтерів міста залежно від категорії пільговика та від дати звернення за її призначенням.

Людина, яка бажає отримати муніципальну пільгу на стоматологічні послуги, попередньо звертається до МКП «Медичний стоматологічний центр», в якому створено комісію, що визначає об’єм робіт з стоматологічної ортопедичної допомоги, інших необхідних для забезпечення її проведення стоматологічних послуг та складає план ортопедичного лікування.

Як розповіла директор департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова, для отримання муніципальної пільги на стоматологічні послуги потрібно подати до відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету такі документи:

  • Заяву на ім’я міського голови встановленого зразка; 
  • Запропонований план (наряд) ортопедичного лікування МКП «Медичний стоматологічний центр», що підтверджує потребу пільговика у наданні послуг із стоматологічної ортопедичної допомоги;
  • Копію паспорта (сторінки 1, 2, а також сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання) та ідентифікаційного номера;
  • Копію посвідчення пільговика (особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій);
  • Копію документа, який підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції АТО;
  • Копію довідки з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, Департаменту соціальної політики міської ради;
  • Копію військового квитка (перша сторінка та сторінка з відміткою про демобілізацію з військової служби).Переглядів: 2151
Поширень: 0