Одну з найгучніших і найбільш відвідуваних вистав Національного театру імені Франка 17 листопада у Вінниці презентують народні артисти України – Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв.

Вінничан чекають виняткові враження, адже музична комедія «Незрівнянна»  - настільки яскрава, легка й феєрична, , що не залишає байдужим жодного глядача!

Сумська і Хостікоєв везуть у Вінницю найкращу виставу театру Франка

В центрі оповіді — реальна історія неординарної особистості кінця ХІХ - початку ХХ століття Флоренс Фостер Дженкінс  - американської піаністки та співачки (сопрано) , що стала однією з найперших представниць «аутсайдерської музики».

Незважаючи на відсутність музичного слуху і почуття ритму, вона вважала себе неперевершеною співачкою, стала дуже відомою, виступала навіть у знаменитому «Карнегі-Хол» і прожила надзвичайно цікаве насичене життя...

Її бажання співу було таким відчайдушним, що на власні кошти вона виступала на численних сценах Америки. Флоренс були притаманні незбагненні флюїди, вона володіла магнетизмом, який зачаровував глядачів, примушував знов і знов вслухатися в дивні рулади її голосу, поринати в одержимість натури, що змітала канони партитур і вільно парила поміж нотами.

Так чи інакше, але ця жінка була фантастичною, незбагненною, незрівнянною — Актрисою!

Жінкою, котра співала як хотіла!

Сумська і Хостікоєв везуть у Вінницю найкращу виставу театру Франка

Вперше історія «Незрівнянної» була показана в Бірмінгемському репертуарному театрі у 2005 році з подальшим прокатом у Лондонському The West End.

Тільки за перші 5 років «Glorious!» була перекладена 15 мовами і поставлена у 22 країнах. П’єса здобула номінацію на престижну премію Лоуренса Олів’є як «найкраща нова комедія», а по всьому світу у ній зіграло ціле сузір'я дів світової оперної та театральної сцени!

- Я вперше прочитав п’єсу Пітера Квілтера років сім тому. Вона складна, але історія цікава: про співачку, котра збирала великі зали, але мала скандальну славу: одні їй аплодували, а інші — освистували. Флоренс Фостер Дженкінс знав увесь світ. Дивина, як без слуху і голосу вона стала зіркою? Мабуть, завдяки своїй харизмі й тому, що страшенно хотіла співати і заради цього могла перевернути гори, - зазначає АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ. - Я відразу вирішив, що головну роль має грати саме Наталія Сумська. Ця вистава — не про те, має співачка голос чи ні, а про внутрішню свободу й цілісність людини. Думаю, що для багатьох глядачів стане відкриттям образ Флоренс, який створила Сумська!

Сумська і Хостікоєв везуть у Вінницю найкращу виставу театру Франка

Не пропустіть 17 листопада о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського музичну комедію «Незрівнянна» - дивовижну історію, присвячена мистецтву, спроможному творити дива, фантастично впливати на людей, зачаровувати, захоплювати, відкриваючи в кожному талант добра, світла, щиросердності і краси!

Купуйте квитки на виставу на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Вінницької Вежі, Будинку офіцерів, театру імені Садовського, «Універмагу» та «Магігранду» (2 поверх).

Замовити безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці можна за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Сумська і Хостікоєв везуть у Вінницю найкращу виставу театру ФранкаПереглядів: 2341
Поширень: 1