У Вінниці розпочав роботу дводенний Аграрний форум «AgroVin2018»

За переконанням організаторів,форум стане найбільшою подією центральної України у сфері агропромислового комплексу. Захід направлено на розвиток малого та середнього бізнесу у сфері АПК, обмін досвідом та інноваціями у сільському господарстві, популяризацію переробної галузі, поширення інформації про можливості експорту та інвестиційні програм для агробізнесу.

Одним з учасників форуму стали перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук.

У Вінниці розпочав роботу дводенний Аграрний форум «AgroVin2018»

«Аграрії сьогодні активно розглядають нові сорти, нові культури які можна вирощувати в нашому регіоні. Крім того, однією з тематик сьогоднішнього форуму є впровадження новітніх технологій, зокрема, в садівництві. Сьогоднішній форум дає можливість ознайомитись з новими сучасними тенденціями в аграрному секторі, в зерновому виробництві, тваринництві і садівництві. Також важливим є вивчення фінансово-кредитних інструментів, які пропонуються для аграріїв. Таким чином, ми хочемо поєднати фінансово-кредитні інструменти, які пропонують комерційні банки із державними програмами, які розроблені і запроваджені Урядом України. Зокрема, вперше в історії незалежної України, в бюджеті передбачена цільова дотація 5 млрд. грн. Така ж дотація закладена і в державний бюджет 2019 року. Таким чином ми популяризуємо фінансово-кредитні інструменти, аби наші аграрії стали більш конкурентоздатними на світових ринках», - зазначив на початку форуму Андрій Гижко.

У Вінниці розпочав роботу дводенний Аграрний форум «AgroVin2018»

Програмою форуму передбачено панельні дискусії та виступи від провідних фахівців України, а також презентацію державних програм підтримки агробізнесу від Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Крім того, темами обговорення стали інноваційне садівництво, кооперація та експорт, нововведення в сфері АПК, ринок землі, її оренда, продаж і купівля.

У Вінниці розпочав роботу дводенний Аграрний форум «AgroVin2018»

Розповідаючи про мету та особливості цьогорічного форуму, його організатор – керівник центру інформаційної підтримки бізнесу м.Вінниці, президент вінницького клубу ділових людей Надія Лисецька зазначила: «Вже вдруге ми організовуємо аграрний форум «AgroVin», адже агропромислова тема для нашого регіону є дуже актуальною. Аграрний сектор - це локомотив розвитку економіки України і найбільше джерело валютних надходжень до нашої держави. Сьогодні ми зібрали 350 учасників, хоча заявок було понад 500. Ми обирали кращих з кращих, від дрібних до великих господарств. Сьогодні ми будемо обговорювати такі теми, як інноваційне садівництво, нововведення в сільському господарстві, техніка та технології, а також гостре питання ринку землі, адже воно є болючим для наших аграріїв, ми маємо розуміти куди рухатись, і як в подальшому планувати розвиток підприємств».

Форум організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, основаним на базі Вінницького Клубу Ділових Людей за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.Переглядів: 2869
Поширень: 1