На Кореї затримали браконьєра: чоловік сіткою виловлював рибу

Нещодавно патрульні отримали виклик такого змісту: невідома особа виловлює сітями рибу в ставку в районі Кореї. Отримавши таку інформацію, інспектори одразу направились на місце події, аби її перевірити.

По прибуттю патрульні виявили біля ставка автомобіль Ford Transit Connect. 47-річний власник транспортного засобу, схоже, не очікував появи поліцейських. В його автівці при поверхневій перевірці патрульні виявили надувний гумовий човен, а в ставку неподалік - рибальські сіті.

Біля одного зі ставків у Вінниці патрульні затримали браконьєра  12 листопада близько 20-ї години патрульні отримали виклик такого змісту: невідома особа виловлює сітями рибу в ставку в районі Кореї. Отримавши таку інформацію, інспектори одразу направились на місце події, аби її перевірити.  По прибуттю патрульні виявили біля ставка автомобіль Ford Transit Connect. 47-річний власник транспортного засобу, схоже, не очікував появи поліцейських. В його автівці при поверхневій перевірці патрульні виявили надувний гумовий човен, а в ставку неподалік - рибальські сіті.  Спочатку чоловік намагався втопити їх у водоймі, однак поліцейські йому завадили і викликали на місце події рибоохоронний патруль.  На правопорушника склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) і вилучили в нього знаряддя для риболовлі.

Спочатку чоловік намагався втопити їх у водоймі, однак поліцейські йому завадили і викликали на місце події рибоохоронний патруль.

На правопорушника склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) і вилучили в нього знаряддя для риболовлі. Переглядів: 2443
Поширень: 1