Вінницькі школярі побували на екскурсії в музеї пожежно-рятувальної служби

16 листопада музей пожежно-рятувальної служби Головного управління ДСНС області відвідали учні однієї із вінницьких шкіл.

Для дітей екскурсія розпочалася з розповіді про героїв, які пожертвували своїми життями заради порятунку Планети під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Далі підростаючому поколінню розповіли про засоби гасіння пожежі та обладнання, яке було на озброєнні вогнеборців у минулі століття. Напевно, найцікавішими експонатами виявився кінно-бочковий хід та старовинні пожежні насоси, які відмінно збереглися до наших часів.

Вінницькі школярі побували на екскурсії в музеї пожежно-рятувальної служби

Одна із експозицій музею присвячена пожежній безпеці та приладам, що допомагають людям запобігати загоранням, як на великих підприємствах, так і в побуті. Завідувач виставки Володимир Бабкін наочно продемонстрував дітям, як спрацьовує пожежна сигналізація.

По завершенню учні та батьки подякували за екскурсію у книзі відгуків, де зазначили, що такі візити до оперативно-рятувальної служби цікаві, як дорослим так і дітям.Переглядів: 3769
Поширень: 1