Обладнання, що рятує дитяче життя отримала вінницька лікарня

У Вінницькій обласній дитячій лікарні з'явився інкубатор відкритого типу для новонароджених дітей. Обладнання, яке допоможе рятувати життя маленьких пацієнтів, закладу передав Центр громадського здоров’я України.

Про це повідомляють у закладі.

"Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради" висловлює свою подяку Центр громадського здоров’я України за інкубатор відкритого типу для новонароджених дітей Atom Sunflower Warmer, Incubator nou-nascuti, AC 230V (інфрачервоний обігрівач для новонароджених). Щиро вдячні Асоціації Польської місії медичної в наданні допомоги у придбанні такого необхідного медичного обладнання, як кардіомонітор для новонароджених дітей з пересувною базою PHILIPS CM12, а також за розхідні матеріали, лікарські медичні препарати для новонароджених дітей", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають у закладі, отримане обладнання сприятиме лікуванню новонароджених дітей, зменшенню захворюваності та швидкому одужанню, а також підвищить ефективність роботи лікарів, медичних сестер.Переглядів: 429
Поширень: 0