Уже тиждень у Вінниці працює Муніципальна служба супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи

У Вінницькому територіальному центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг) міста Вінниці розпочала працювати Муніципальна служба супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи. Її працівники супроводжують людей до медичних установ, супермаркетів, ринків, органів державної влади та місцевого самоврядування, бібліотек тощо. За тиждень цією послугою скористалися четверо вінничан. Послуги надаються на безоплатній основі.

Для того, аби отримати послугу, одержувачу або її законному представнику, потрібно звернутись до департаменту соціальної політики міської ради за місцем проживання з наступними документами: заява, форма якої затверджена Мінсоцполітики в установленому порядку, копія паспорта (з подальшим пред’явленням оригіналу), копія довідки МСЕК з встановленням групи інвалідності по зору ( з подальшим пред’явленням оригіналу). Також можна зателефонувати за номером т. 67-07-44. Супровід замовляється за 24 години до надання послуги.

«Переважне право на цю послугу має людина, яка замовляє супровід до медичної установи. Під час оформлення замовлення одержувач має повідомити диспетчеру своє прізвище, ім’я та по-батькові. Також – свою фактичну адресу, під’їзд, поверх (у випадку проживання у багатоповерховому будинку), код (при наявності кодового замка на дверях у під’їзд), контактний номер телефону та об’єкт, до яких необхідно здійснити супровід. За тиждень цією послугою скористалося четверо вінничан. Двоє осіб попросили супровід до ЦАП( Прозорого офісу), один – до магазину, а інший – на ринок», - розповіла директор департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Наразі у Муніципальній службі супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи працює троє людей – диспетчер та два соціальних робітники. Цього достатньо, аби якісно надавати послуги вінничанам, які мають інвалідність по зору I групи.

«Службою супроводу людина може скористатись незалежно від того, чи надаються їй послуги соціальним робітником, чи є в наявності рідні  та незалежно від рівня доходу  особи. Якщо особа має інвалідність по зору I групи, то у службі супроводу її ніхто не відмовить», - додала Валентина Войткова.Переглядів: 2746
Поширень: 0