У Вінниці чоловік, який перебував у розшуку, "попався" патрульним під час проведення незаконних ремонтних робіт

12-го грудня, патрулюючи вулицю Маяковського, працівники відділу безпеки дорожнього руху побачили чоловіка, який проводив ремонтні роботи на тротуарі без відповідних технічних засобів організації дорожнього руху, а саме дорожніх знаків. Поліцейські зупинились, щоб перевірити законність цих дій і виявили, що громадянин намагається провести водопостачання до приватного будинку, не маючи на це відповідного дозволу.

Коли патрульні попросили чоловіка представитись, він спочатку назвав невірні дані і лише згодом сказав поліцейським своє справжнє ім’я та прізвище. Перевіривши особу по базі даних, патрульні виявили, що правопорушник знаходиться в розшуку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ст. 199 ККУ (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення пересилання, ввезення в Україну з метою збуту, а також збут підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї). Чоловіка доставили до відділку поліції, де про нього повідомили ініціатора розшуку.

Крім того, патрульні притягнули його до адмінвідповідальності за ч. 2 та 3ст. 140 (за те, що чоловік проводив ремонтні роботи без погодження та порушив нормативи щодо проведення ремонтних робіт). Переглядів: 2121
Поширень: 0